• Vážení zákazníci, moc se omlouváme za současné omezení naší služby. Museli jsme bohužel přistoupit k následujícím opatřením:
    - max. 1 nákup denně na osobu, bez možnosti doobjednávky
    - maximální počet položek na jeden nákup je 35. Položka znamená druh zboží např. banán, houska nebo konkrétní druh jogurtu. Počet kusů není omezený. Toto omezení se ale nevztahuje na členy Rohlík Premium.
    Děláme vše pro to, abychom navýšili naše kapacity a doručili vaše nákupy pro co nejvíce z vás. Moc děkujeme za trpělivost a shovívavost. Váš Rohlík.

Kikkoman Sójová omáčka se sníženým obsahem soli

150 ml
Trvanlivé
109,90 Kč 732,67 Kč/l
Země původu: Holandsko,

Tekuté pasterované ochucovadlo. Obsahuje o 43 % méně soli než běžná sójová omáčka.

Sójová omáčka pochází z Číny a do Japonska se dostala díky budhistickým mnichům v 7. století. Je typickou ingrediencí v asijské kuchyni, ale v současnosti je již běžně využívána po celém světě jako zvýrazňovač chuti nebo dochucující přísada. Získává se čistým kvašením a lisováním sójových bobů a pražené pšenice.

Použití

Sojová omáčka je vhodná k dochucení jakýchkoliv pokrmů s rýží, k přípravě marinád na maso před pečením či grilováním i do salátových dresinků. Přírodní sójovou omáčku Kikkoman v dekorační lahvičce uvítáte zejména při stolování.

O výrobci

Společnost Kikkoman má výrobní závody a kanceláře v Japonsku, USA, Nizozemsku, Singapuru, Tchaj-wanu, Číně a Kanadě. Kikkoman je nejoblíbenější značkou sójové omáčky v Japonsku a ve Spojených státech. Evropským sídlem společnosti je obec Sappemeer v holandském městě Groningenu. Společnost zahájila výrobu v roce 1997 a nyní produkuje více než 400 milionů litrů sójové omáčky za rok.

Skladování

Skladujte v suchu, chraňte před teplem a přímým slunečním zářením. Po otevření skladujte v chladničce a spotřebujte do 2 měsíců.

Výrobce

KIKKOMAN FOODS EUROPE B.V.
De Vosholen 100
9611 TG Sappemeer
Nizozemí

Složení

Pitná voda
Sojové boby
Pšenice
Jedlá sůl8.1 %
Ocet kvasný vinný
Etanol
Cukr

Nutriční hodnoty na 100 g

Energetická hodnota450 kJ/107 kcal
Tuky0 g
z toho nasycené mastné kyseliny0 g
Sacharidy6.9 g
z toho cukry3.9 g
Bílkoviny9.7 g
Sůl9 g
Vláknina0 g

Alergeny

Obiloviny obsahující lepek
Sójové boby
Obsah alergenů před konzumací vždy zkontrolujte na obalu výrobku.