Milí zákazníci, poptávka po naší službě se dramaticky zvyšuje. Abychom mohli obsloužit ještě více zákazníků, omezujeme počet objednávek na jeden den na osobu. Počet položek nákupu je pak omezen na 35. Rušíme možnost platby v hotovosti a stravenkami, výjimku mají pouze senioři a ZTP. Plaťte prosím předem platební kartou. Současně pozastavujeme vracení nákupních tašek a zákazníky v karanténě prosíme, aby nám nevraceli vratné obaly. Všechny Vás moc prosíme o trpělivost a shovívavost. Děkujeme Vám.

Pearl River Bridge Sójová omáčka světlá

150 ml
34,90 Kč 232,67 Kč/l
Země původu: Čína,

Tato světlá sójová omáčka dodá vašemu pokrmu jedinečnou vůni a chuť.

V Pearl River Bridge používají ty stejné tradiční recepty a metody již stovky let, vybírají sójové boby ze severovýchodní Číny a vaří při čerstvém vzduchu s tou nejčerstvější vodou z jižní Číny tak, aby zajistili tu nejlepší kvalitu. Ve svém výrobním procesu věnují maximální péči zdokonalení chuti každé omáčky, kterou vyrábí. S více než 100 dny kvašení a nejpřísnější kontrolou kvality není divu, že jsou jejich sójové omáčky jedny z nejoblíbenějších v celé Číně. 

Použití

Je ideální pro marinování a přidávání vůně a barvy jakémukoli vašemu jídlu, dokonale doplní rýži, nudle, zeleninu, maso i ryby.

O výrobci

Společnost Pearl River Bridge byla založena v roce 1958 a stala se první a nejznámější značkou vývozců sójové omáčky v Číně. PRB se mimo výrobu tradiční sójové omáčky věnuje i výrobě jiných asijských produktů. PRB si získala uznání od spotřebitelů již ve více než 100 zemích světa. Hlavním posláním společnosti je propagovat čínskou kulturu stravování poskytováním přírodních, zdravých a chutných koření a dochucovadel.

Skladování

Skladujte v suchu, chraňte před teplem a přímým slunečním zářením.

Výrobce

GUANGDONG PRB BIO-TECH CO.,LTD.
Room 1101, 11F, Golden Lake Building
No.2 Dong Hu Xi Road, YueXiu District
Guangzhou
China

Složení

Voda
Výtažek ze sojových bobů
Sůl19 %
Cukr
Pšeničná mouka
Konzervant
E202 - Sorban draselný
Zvýrazńovač chuti
E621 - L-glutaman sodný

Nutriční hodnoty na 100 g

Energetická hodnota209 kJ/50 kcal
Tuky0 g
z toho nasycené mastné kyseliny0 g
Sacharidy5.8 g
z toho cukry4.4 g
Bílkoviny5.8 g
Sůl18 g
Vláknina g

Alergeny

Obiloviny obsahující lepek
Sójové boby
Garantem a dodavetelem informací o éčkách je nezávislá organizace Fér potravina.
Obsah alergenů před konzumací vždy zkontrolujte na obalu výrobku.