Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání, slevy a exkluzivní produkty jen pro členy.Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání
4x měsíčně nákup bez minimální výše objednávky
15 % sleva na produkty značky BEZ KOMPROMISU
Exkluzivní produkty jen pro členy

Dettol Antibakteriální ubrousky na povrchy

36 ks
109,90 Kč 3,05 Kč/ks
Země původu: dle aktuální nabídky
pro přesnou informaci kontaktujte zákaznickou podporu

Dettol antibakteriální ubrousky na povrchy ničí 99,9 % bakterií a virů.

Odstraňují 90 % alergenů (prach, srst, pyl) přítomných na utíraném povrchu. Vhodné na kuchyňská prkénka, dětské židle, přebalovací podložky, lednice, odpadkové koše, dřezy, vodovodní kohoutky či toaletní sedátka.

Použití

Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.

Zatáhněte za otevíratelný kryt a vytáhněte ubrousek. Uzavřete po každém použití a skladujte krytem dolů, aby nedošlo k vyschnutí. Otřete povrch pro větší hygienu a po použití ubrousek zlikvidujte a umyjte si ruce.

Pro povrchy, které přicházejí do styku s potravinami: používejte pouze na pevné neporézní povrchy a důkladně je opláchněte vodou.

Vhodné na: kuchyňská prkénka, dětské židle, přebalovací podložky, lednice, odpadkové koše, dřezy, vodovodní kohoutky, toaletní sedátka.

Není vhodné na: koberce, čalouněné povrchy a látky.

O výrobci

Firma Dettol byla založena před více než 80 lety. Je lídrem v ochraně proti bakteriím a pomáhá zabezpečit zdraví rodin po celém světě díky lepší hygieně. Produkty této značky jsou hodnoceny jako spolehlivé a efektivní. Jsou bezpečné pro použití na kůži a zároveň dostatečně silné pro likvidaci bakterií. 

Upozornění

Pokyny pro bezpečné zacházení: Uchovávejte mimo dosah dětí. Je-li nutná lékařká pomoc, mějte k dispozici obal nebo štítek výrobku. Ubrousky nejsou určeny pro osobní použití. Nesplachujte ubrousky do toalety. Pro neprofesionální použití. Biocidní výrobek, používejte bezpečně.

Skladování

Skladujte při pokojové teplotě.

Výrobce

Dettol
Vinohradská 151
Atrium Flóra
130 00  Praha 3 
Česká republika

Složení

Účinná látka: kvarterní amonné sloučeniny, benzyl-C12-16-alkyldimethyl, chloridy: 3,7 g/kg
Složení: dezinfekční činidlo, parfém