Přihlásit Můj účet

Zapomenuté heslo na Rohlik.cz

Pro obnovení hesla zadejte email na který jste se zaregistrovali.


Nabídka
0
0 Kč

Váš košík čeká, co dobrého si vyberete :-)

HiPP Bio Jablečno - hroznová šťáva

HiPP Bio Jablečno - hroznová šťáva

200 ml
34,90 Kč (174,50 Kč/l)
Popis produktu

200 ml, od ukončeného 4. měsíce 100% ovocná Jablečno-hroznová šťáva s nižším obsahem kyselin je vhodná pro citlivý dětský organismus. Šťávy jsou ideálním nápojem k příkrmům. Obsahují totiž vitamin C, který podporuje příjem železa ze zeleninových a obilných pokrmů. Slouží k uhašení žízně, můžete zředit kojeneckou vodou (1/3 šťáva a 2/3 vody) • v BIO kvalitě • se sníženým obsahem alergenních složek: obsahuje málo složek, bez lepku, neobsahuje přidané mléčné složky • bez přídavku cukrů* • obohaceno vitamínem C • bez přídavku aromat • bez přídavku barviv** a konzervačních látek** • změkčuje stolici

Návod k přípravě: Před použitím protřepat. Nápoj je vhodným zdrojem vitaminu – podávejte k jídlu. Nápoj lze zředit pitnou vodou v poměru 1:2. Nespotřebovanou část uchovejte v chladničce (+6 °C) a spotřebujte do 3 dnů. Dodržujte návod k přípravě a skladování, aby nedošlo k poškození zdravý dítěte.

Tento výrobek opustil výrobní závod v neporušeném stavu, přesvědčte se prosím před použitím, že sklo zůstalo nepoškozeno. Pokud se střed víčka pod tlakem prohne, výrobek nepoužívejte. Bezpečnostní vakuový uzávěr musí při prvním otevření cvaknout.

Skladujte v suchu a temnu při: 10°C až +25 °C.

Důležité: Tento nápoj obsahuje sacharidy, které častým pitím nebo sáním z kojenecké lahve způsobují zubní kaz.

Složení

Ovocná šťáva* 100 % (jablečná šťáva* s nižším obsahem kyselin z koncentrátu jablečné šťávy 77%, šťáva z bílého hroznového vína* se sníženým obsahem kyselin 23%), vitamín C (kyselina L-askorbová).

  • z ekologického zemědělství
Nutriční hodnoty na 100 ml
Energetická hodnota kJ/kcal 215/51
Tuky z toho 0,1 g
Sacharidy 12,3 g
-z toho cukry 11,9 g
Bílkoviny 0,1 g

Upozorňujeme, že tento produkt může obsahovat alergeny. Přesné složení, alergeny a země původu jsou k dispozici na obalu výrobku. Prosíme, zkontrolujte před konzumací.

Čas doručení si zvolíte až v objednávce OK