• Milí zákazníci, i o svátcích jsme tu pro Vás a můžete si objednat tak, jak jste zvyklí. Přejeme Vám klidné svátky! Váš Rohlik.cz

HiPP Babysanft Přírodní pleťový olej

200 ml
129,90 Kč 649,50 Kč/l
Akce pro Rohlíček: 115,90 Kč
Země původu: Německo,

HiPP Přírodní pleťový olej vyrobený z čistě přírodních olejů jako je například BIO mandlový olej. Vhodný pro děti od narození.

Přírodní pleťový olej je vhodný k jemnému a šetrnému ošetření pokožky v oblasti plenek a k dětské masáži, a to především díky mandlovému oleji. Vhodný také pro celou rodinu – pro suchou pokožku dospělých. Má jemnou vůni bez parférmů, které mohou vyvolat alergickou reakci. Je také bez éterických olejů, barviv, parabenů nebo silikonových olejů.

Snášenlivost s pokožkou dermatologicky testována. 

Použití

Pleťový olej naneste po osprchování na vlhkou pokožku a důkladně vmasírujte. 

O výrobci

HiPP Czech je společnost s dlouholetou tradicí, která se specializuje na dětskou výživu. HiPP vyrábí své produkty z těch nejkvalitnějších ekologických surovin. Všechny výrobky procházejí přísnými kontrolami, protože samotné logo EU pro označování BIO potravin nezaručí dostatečně, že výrobek neobsahuje škodlivé látky. Po všech kontrolách si výrobek vyslouží HiPP BIO pečeť. V současně době je společnost HiPP největším zpracovatelem BIO surovin na celém světě.

Skladování

Skladujte v suchu při pokojové teplotě, mimo dosah dětí. Po každém použití opět pečlivě uzavřete obal.

Výrobce

HiPP Czech, s.r.o.
Pekařská 628/14
Praha 155 00
Česká republika