Rohlik.cz

Popis produktu

Hami Safari jsou dětské sušenky vyrobené ze 6 druhů obilovin, které obsahují důležité vitamíny, vápník a železo. Díky jemné textuře a konzistenci se snadno rozpouští v ústech a jsou pro děti snadno stravitelné. Vhodné pro děti od ukončeného 6.měsíce Hami Safari jsou dětské sušenky vyrobené ze 6 druhů obilovin, které obsahují důležité vitamíny, vápník a železo. Díky jemné textuře a konzistenci se snadno rozpouští v ústech a jsou pro děti snadno stravitelné. Hami Safari se mohou podávat samotné, rozpuštěné v mléce, ovocném příkrmu nebo kaši. Obsahují důležité vitamíny, vápník a železo Bez konzervantů a umělých barviv* (*dle zákona) Konzistence a textura uzpůsobená pro malé děti Hravý tvar a lahodná chu

Sušenky můžete podávat dítěti rozpuštěné v ovocném příkrmu Hami, kojeneckém mléku nebo samotné. Nezapomeňte, že sušenky obsahují cukry, a proto by měly být pouze doplňkem vyváženého jídelníčku dítěte. Doporučujeme max. 10 sušenek denně. Jako svačinka je též vhodné ovoce, zelenina nebo jogurt.

Doba spotřeby 3–4 týdny.

Skladujte v suchu při pokojové teplotě. Hami SAFARI sušenky jsou baleny v uzavíratelném sáčku, který zachovává křehkost a lahodnou chuť sušenek.

Upozornění: Při krmení sušenkami nenechávejte dítě bez dozoru. Již od prvního zoubku pravidelně pečujte o chrup dítěte – přispějete tak k jeho ochraně před zubním kazem.

Složení

Obilné mouky 60 % (pšenice, kukuřice, oves, ječmen, žito, rýže), cukr, sušené odtučněné mléko, rostlinný tuk, kypřicí látky (uhličitan sodný, uhličitan amonný), uhličitan vápenatý, sůl, aroma vanilin, dextróza, mléčnan železnatý, směs vitaminů (niacin, D-pantothenát vápenatý, vit. B1, B6, B2)

Nutriční hodnoty na 100 g
Energetická hodnota 1790 kJ/425 kcal
Tuky 10,9 g
z toho nasycené mastné kyseliny 5,4 g
Sacharidy 69,1 g
z toho cukry 24 g
Bílkoviny (rostlinné a živočišné) 10,7 g
Sůl 0,875 g

Upozorňujeme, že tento produkt může obsahovat alergeny.
Přesné složení a alergeny jsou k dispozici na obalu výrobku. Prosíme, zkontrolujte před konzumací nebo použitím.

Váš košík je prázdný.

Jak účtujeme zboží na váhu?

Cena zboží s poznámkou „cca“ je pouze orientační. Zaplatíte za skutečnou hmotnost zboží.

Pokud platíte kartou, případný rozdíl vám bude po doručení nákupu vrácen zpět na účet.

Pokud platíte hotově, kurýr vám sdělí výslednou cenu.

Ale nebojte, žádný velký rozptyl okolo přibližné hmotnosti neobdržíte.

Pokračovat v nákupu

×