Přihlásit Můj účet

Zapomenuté heslo na Rohlik.cz

Pro obnovení hesla zadejte email na který jste se zaregistrovali.


Nabídka
0
0 Kč

Váš košík čeká, co dobrého si vyberete :-)

Hami příkrm Brambory s kuřetem, mrkví a jemným špenátem 250 g

Hami příkrm Brambory s kuřetem, mrkví a jemným špenátem

Hami příkrm Brambory s kuřetem, mrkví a jemným špenátem

250 g
35,90 Kč (143,60 Kč/kg)
Popis produktu

Hami příkrm Brambory s kuřetem, mrkví a jemným špenátem Vhodné pro děti od ukončeného 10.měsíce. Balení obsahuje 200g. Na správnou životosprávu dětí má vliv nejen skladba stravy, ale také stravovací návyky celé rodiny. Nezapomínejte, že Vaše dítě není ještě dospělý člověk a ne všechna rodinná jídla jsou pro něj vhodná. Vyzkoušejte příkrmy Hami od ukončeného 10. měsíce, které představují 12 oblíbených receptur české a světové kuchyně. Pomůžou Vašemu děťátku pomalu přejít na domácí stravu. Navíc představují kompletní jídlo pro batolata, s vyváženým obsahem zeleninové a masové složky a dostatečným příjmem energie na 1 hlavní jídlo denně. Batolecí věk s sebou přináší změnu v chutích dítěte. Batolata jsou často vybíravá a snižuje se jim chuť k jídlu. Je to zcela normální a není třeba mít obavy. Batole toho stále sní ještě výrazně méně než dospělý – jeho porce jídla představuje přibližně 1/4 velikosti porce pro dospělé.

  • S nízkým obsahem sodíku (neobsahuje přidanou sůl)
  • S vyváženým množstvím kvalitních bílkovin pro růst svalů
  • Z pečlivě vybraných surovin a bez konzervantů*
  • veškerá dětská a kojenecká výživa dle zákona

Návod na použití: Při otevření musí víčko klapnout. Před ohřátím skleničku otevřete, promíchejte a ohřejte (nevařit) např. ve vodní lázni. Před podáváním zkontrolujte teplotu! Jednou ohřátou část již nepřechovávejte. Nespotřebované množství uchovávejte v uzavřené skleničce v chladničce a spotřebujte do 48 hodin. Nepoužívejte kovovou lžičku, sklenička by se mohla poškodit.

Skladujte v suchu při pokojové teplotě.

Složení

Složení ve 100 g výrobku: voda, mrkev 26 %, brambory 12 %, kuřecí maso-prsa 9,5 %, plnotučné mléko, jablečná šťáva, bezlepkový pšeničný škrob, petržel 3 %, pórek 2 %, řepkový olej, špenát 1,6 %, majoránka.

Výživové údaje na 100 g výrobku: Energetická hodnota 287 kJ / 69 kcal

Tuky 2,3 g z toho nasycené mastné kyseliny 0,2 g Sacharidy 8,2 g z toho cukry 2,3 g Vláknina 1,9 g Bílkoviny (rostlinné a živočišné) 2,8 g Sůl* 0,05 g Sodík 20 mg

  • Sůl je v potravině obsažena výlučně v důsledku přirozeně se vyskytujícího so­díku
Nutriční hodnoty na 100 g
Energetická hodnota 287 kJ/69 kcal
Tuky** 2,3 g
z toho nasycené mastné kyseliny 0,2 g
Sacharidy 8,2 g
z toho cukry 2,3 g
Bílkoviny (rostlinné a živočišné) 2,8 g
Sůl (sodík přepočítaný na sůl) 0,05 g
Čas doručení si zvolíte až v objednávce OK