Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání, slevy a exkluzivní produkty jen pro členy.Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání
4x měsíčně nákup bez minimální výše objednávky
15 % sleva na produkty značky BEZ KOMPROMISU
Exkluzivní produkty jen pro členy

Hami Sušenky keksíky

180 g
54,90 Kč 305,00 Kč/kg
Země původu: Itálie,

Obilné křupavé sušenky Hami keksíky jsou tvarem a velikostí speciálně uzpůsobeny do malých dětských ručiček a jsou vhodné pro prořezávání prvních zoubků.

Sušenky jsou vhodné od ukončeného 6. měsíce.

Použití

Pokud dítě ještě není schopno kousat a polykat větší kousky, můžete dítěti podávat sušenky rozpuštěné v ovocném příkrmu nebo v kojeneckém mléku.

Nezapomeňte, že sušenky obsahují cukry, a proto by měly být pouze doplňkem vyváženého jídelníčku dítěte. Doporučuje se max. 10 sušenek denně. 

O výrobci

Společnost Nutricia je již od roku 1896 průkopníkem v oblasti nutričních řešení s cílem pomáhat zlepšovat život svých zákazníků a umožnit jim prožívat plnohodnotně každý den. Za filosofií a úspěchem stojí mnohaletý výzkum a inovace. Díky svému portfoliu provázejí výrobky společnosti Nutricia člověka celým jeho životem. Nutricia podporuje zdravý růst a vývoj již během prvních 1000 dnů života a nabízí řešení v některých zdravotních výzvách – pro předčasně narozené děti, při potravinových alergiích apod.

Od roku 2007 je společnost Nutricia součástí skupiny Danone a přispívá k naplňování celosvětové vize „One Planet. One Health“. Produkty společnosti Nutricia jsou na českém trhu dostupné již více jak 25 let, reprezentovány značkami Nutrilon, Hami či Nutridrink.

Skladování

Skladujte v suchu při pokojové teplotě. Způsob uchování: Sušenky jsou baleny v uzavíratelném sáčku, který zachovává křehkost a lahodnou chuť sušenek. Doba spotřeby po otevření je 3 týdny.

Upozornění

Při krmení sušenkami nenechávejte dítě bez dozoru. Již od prvního zoubku pravidelně pečujte o chrup dítěte – přispějete tak k jeho ochraně před zubním kazem. Dětské sušenky mohou být pouze součástí smíšené a vyvážené stravy dítěte. Způsob použití a další informace na obalech.

Výrobce

Nutricia a.s. 
V parku 2294/2
148 00 Praha 4
Česká republika

Složení

Obilné mouky59.1 %
Pšenice
Kukuřice
Oves
Ječmen
Žito
Rýže
Cukr
Sušené odtučněné mléko
Palmový olej
Kypřicí látky
E500(ii) - Hydrogenuhličitan sodný
E503 - Uhličitan amonný
E170 - Uhličitany vápenaté
Sůl
Aromata
Dextróza
E585 - Mléčnan železnatý
Směs vitamínů
Niacin
D-pantothenát vápenatý
Vitamin B1
Vitamin B6
Vitamin B2
Zobrazit vše

Nutriční hodnoty na 100 g

Energetická hodnota1795 kJ/426 kcal
Tuky10.9 g
z toho nasycené mastné kyseliny5.4 g
Sacharidy68.9 g
z toho cukry24 g
Bílkoviny11.2 g
Sůl0.88 g
Vláknina3.8 g

Alergeny

Obiloviny obsahující lepek
Mléko
Garantem a dodavetelem informací o éčkách je nezávislá organizace Fér potravina.
Obsah alergenů před konzumací vždy zkontrolujte na obalu výrobku.