Hami

Hami Sušenky keksíky

180 g
73,90 Kč 410,56 Kč/kg

Doručení už do 60 minut

60+ zákazníků pravidelně nakupuje

Země původu: Itálie,
Víte, že...
Lokální produkty a záruka čerstvosti

Každý den odebíráme ty nejčerstvější potraviny z místních zdrojů, kterým můžete důvěřovat.

Obilné křupavé sušenky Hami keksíky jsou tvarem a velikostí speciálně uzpůsobeny do malých dětských ručiček a jsou vhodné pro prořezávání prvních zoubků.

Sušenky jsou vhodné od ukončeného 6. měsíce.

Použití

Pokud dítě ještě není schopno kousat a polykat větší kousky, můžete dítěti podávat sušenky rozpuštěné v ovocném příkrmu nebo v kojeneckém mléku.

Nezapomeňte, že sušenky obsahují cukry, a proto by měly být pouze doplňkem vyváženého jídelníčku dítěte. Doporučuje se max. 10 sušenek denně. 

O výrobci

Společnost Danone je největším světovým výrobcem čerstvých mléčných výrobků, produktů na rostlinné bázi a světovou dvojkou v kategorii dětské výživy a balených vod. Nabízí celosvětové značky, např. Activia, Actimel, Danette, Kostíci a Fantasia, produkty na rostlinném základě Alpro, Provamel a produkty dětské a klinické výživy Nutrilon, Hami, Nutridrink, Nutrison, Cubitan, Neocate a další. Společnost začala vyrábět své první jogurty již v roce 1919, v oblasti dětské výživy a výživy v nemoci patří k průkopníkům v oblasti nutričních řešení.

Hlavním cílem Danone je přinášet zdraví prostřednictvím jídla co největšímu počtu lidí, téměř 90 % prodejů Danone je v současnosti realizovaných v kategoriích zdravých výrobků. Právě na kvalitu svých výrobků a také na zdraví, které je úzce spojené s životním prostředím a trvalou udržitelností zdrojů na celé planetě, klade společnost Danone dlouhodobě mimořádný důraz.

Skladování

Skladujte v suchu při pokojové teplotě. Způsob uchování: Sušenky jsou baleny v uzavíratelném sáčku, který zachovává křehkost a lahodnou chuť sušenek. Doba spotřeby po otevření je 3 týdny.

Upozornění

Při krmení sušenkami nenechávejte dítě bez dozoru. Již od prvního zoubku pravidelně pečujte o chrup dítěte – přispějete tak k jeho ochraně před zubním kazem. Dětské sušenky mohou být pouze součástí smíšené a vyvážené stravy dítěte. Způsob použití a další informace na obalech.

Výrobce

Danone a.s.
V parku 2294/2
148 00  Praha 4 – Chodov
Česká republika

Složení

Obilné mouky59.1 %
Pšenice
Kukuřice
Oves
Ječmen
Žito
Rýže
Cukr
Sušené odtučněné mléko
Palmový olej
Kypřicí látky
E500(ii) - Hydrogenuhličitan sodný
E503 - Uhličitan amonný
E170 - Uhličitany vápenaté
Sůl
Aromata
Dextróza
E585 - Mléčnan železnatý
Směs vitamínů
Niacin
D-pantothenát vápenatý
Vitamin B1
Vitamin B6
Vitamin B2
Zobrazit vše

Nutriční hodnoty na 100 g

Energetická hodnota1795 kJ/426 kCal
Tuky10.9 g
z toho nasycené mastné kyseliny5.4 g
Sacharidy68.9 g
z toho cukry24 g
Bílkoviny11.2 g
Sůl0.88 g
Vláknina3.8 g

Alergeny

Obiloviny obsahující lepek
Mléko
Garantem a dodavetelem informací o éčkách je nezávislá organizace Fér potravina.
Obsah alergenů před konzumací vždy zkontrolujte na obalu výrobku.