Milí zákazníci, poptávka po naší službě se díky mimořádné situaci dramaticky zvyšuje. Abychom mohli obsloužit ještě více lidí, kteří nás teď potřebují, omezujeme maximální počet položek v nákupu na 45. Dál děláme vše pro to, abychom ještě více navýšili naši kapacitu. Všechny vás moc prosíme o trpělivost a shovívavost. Děkujeme Vám.

Silák Hovězí vývar

500 ml
Od českého farmáře
129,90 Kč 259,80 Kč/l
Český původ na Rohlíku
Země původu: Česká republika,

Vývar Silák je poctivý a silný vývar z farmářské zeleniny, hovězího masa vybraného převážně z chovů českých plemen chovaných na území středočeského, pardubického a královéhradeckého kraje a s láskou vybíraným kořením.

Vyzkoušejte vynikající domácí hovězí vývar - silný a šest hodin tažený. Je to základní ingredience na vaření.

V dobách našich babiček se vývar běžně pil při nemoci, ale i po práci nebo na cestách v hostincích pro doplnění sil. Takový, který je tak dobrý, že ho budete chtít i pít

Vzpruží jako nápoj a ušetří fůru času a práce při vaření.

Použití

Silák je váš přírodní energetický nápoj, rychlá svačinka anebo pomocník, s kterým ušetříte při vaření až 6 hodin v kuchyni. 

Budete si tak častěji moct dopřávat dobrých polévek, omáček nebo risott.

O výrobci

Společnost Silák vznikla v roce 2016 s cílem vyrábět ty nejchutnější a zároveň nejsilnější vývary. Vývary chutnají přesně jako od našich babiček, protože jsou vařeny podle tradičních receptur- jen maso, zelenina a koření. Díky použitým surovinám a vyvážené chuti dodá energii a zahřeje.

Skladování

Silák vám ve spíži vydrží až 6 měsíců a po otevření vám tak zachutná, že nezbude. Pokud ano, uchovávejte v ledničce a spotřebujte do 2 dnů nebo zamrazte.

Výrobce

Silák, s. r. o.
Osadní 869/32, Holešovice
170 00 Praha 7
Česká republika

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 170 dnů.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 30 dnů.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.

Složení

Voda
Hovězí maso a kosti
Celer
Petržel
Mrkev
Cibule
Sůl
Pepř
Nové koření
Bobkový list

Nutriční hodnoty na 100 g

Energetická hodnota52 kJ/12 kcal
Tuky8.8 g
z toho nasycené mastné kyseliny3.9 g
Sacharidy0.9 g
z toho cukry0.1 g
Bílkoviny2.7 g
Sůl0.2 g
Vláknina g

Alergeny

Celer
Obsah alergenů před konzumací vždy zkontrolujte na obalu výrobku.