Přihlásit Můj účet

Zapomenuté heslo na Rohlik.cz

Pro obnovení hesla zadejte email na který jste se zaregistrovali.


Nabídka
0
0 Kč

Váš košík čeká, co dobrého si vyberete :-)

Holle Bio banánová mléčná kaše vhodná od 6. měsíce věku 250g

Holle Bio banánová mléčná kaše vhodná od 6. měsíce věku

Holle Bio banánová mléčná kaše vhodná od 6. měsíce věku

250g
109,00 Kč (436,00 Kč/kg)
Popis produktu

Výživa pro kojence a malé děti od 6. měsíce věku dítěte.

Garance nejvyšší možné kvality výrobku. Pro pěstování všech našich surovin nepoužíváme pesticidy nebo chemická hnojiva. Používáme jen a pouze biodynamicky nebo organicky vypěstované potraviny. Spolupracujeme velmi úzce s našimi farmáři – dodavateli , kteří pracují podle Demeter pravidel a tím garantují dlouhodobě dodávky vysoce kvalitních produktů. Velmi pečujeme o naše vstupní produkty a o způsob zpracování a přípravy . Toho dosahujeme neustále probíhajícím systémem kontroly kvality. Každá potravina, kterou vyprodukujeme je neustále prověřována abychom se ujistili, že splňuje nejvyšší zákonné, bezpečnostní a výživové požadavky. Každému z našich výrobků pro děti je garantováno , že neobsahuje geneticky upravené přísady (podle EU nařízení). Nikdy nepoužíváme umělá sladidla , barviva nebo konzervanty a nepřidáváme rafinovaný cukr.

Složení

SLOŽENÍ: Celozrnná demeter pšeničná mouka 34% ,odstředěné sušené mléko 16,2%, moučný prášek částečně demineralizovaný 21%, 8,5% sušený banán, rostlinný tuk , maltodextrin , uhličitan vápenatý, Vitamin A ,Vitamin D, Vitamin B1.

ALERGENY: Lepek, laktóza. Neslazená.

Upozorňujeme, že tento produkt může obsahovat alergeny. Přesné složení, alergeny a země původu jsou k dispozici na obalu výrobku. Prosíme, zkontrolujte před konzumací.

Čas doručení si zvolíte až v objednávce OK