Přihlásit Můj účet

Zapomenuté heslo na Rohlik.cz

Pro obnovení hesla zadejte email na který jste se zaregistrovali.


Nabídka
0
0 Kč

Váš košík čeká, co dobrého si vyberete :-)

Holle Bio banánová mléčná kaše vhodná od 6. měsíce věku 250 g

Holle Bio banánová mléčná kaše vhodná od 6. měsíce věku

Holle Bio banánová mléčná kaše vhodná od 6. měsíce věku

250 g
109,00 Kč (436,00 Kč/kg)
Popis produktu

Výživa pro kojence a malé děti od 6. měsíce věku dítěte.

Garance nejvyšší možné kvality výrobku. Pro pěstování všech našich surovin nepoužíváme pesticidy nebo chemická hnojiva. Používáme jen a pouze biodynamicky nebo organicky vypěstované potraviny. Spolupracujeme velmi úzce s našimi farmáři – dodavateli , kteří pracují podle Demeter pravidel a tím garantují dlouhodobě dodávky vysoce kvalitních produktů. Velmi pečujeme o naše vstupní produkty a o způsob zpracování a přípravy . Toho dosahujeme neustále probíhajícím systémem kontroly kvality. Každá potravina, kterou vyprodukujeme je neustále prověřována abychom se ujistili, že splňuje nejvyšší zákonné, bezpečnostní a výživové požadavky. Každému z našich výrobků pro děti je garantováno , že neobsahuje geneticky upravené přísady (podle EU nařízení). Nikdy nepoužíváme umělá sladidla , barviva nebo konzervanty a nepřidáváme rafinovaný cukr.

Složení

SLOŽENÍ: Celozrnná demeter pšeničná mouka 34% ,odstředěné sušené mléko 16,2%, moučný prášek částečně demineralizovaný 21%, 8,5% sušený banán, rostlinný tuk , maltodextrin , uhličitan vápenatý, Vitamin A ,Vitamin D, Vitamin B1.

ALERGENY: Lepek, laktóza. Neslazená.

Upozorňujeme, že tento produkt může obsahovat alergeny. Přesné složení, alergeny a země původu jsou k dispozici na obalu výrobku. Prosíme, zkontrolujte před konzumací.

Čas doručení si zvolíte až v objednávce OK