-30 %

HiPP Bio Kaše na dobrou noc s keksy a jablky

190 g
BIO
Akce do 30. 9.
34,90 Kč 183,68 Kč/kg49,90 Kč
Kategorie:
Země původu: Maďarsko,

Popis produktu

190 g, od ukončeného 4. měsíce BIO, mléčno-obilný příkrm pro zvláštní výživu kojenců a malých dětí. Sterilizované.

Kompletní večeře. Mléčné kaše HiPP se vyrábějí z mléčných přípravků, které splňují potřeby Vašeho miminka, a z výživných celozrnných vloček, díky kterým kaše velmi dobře zasytí. Nechybí vápník pro pevné kosti a zuby a vitamín B1, který je důležitý pro dobré využití energie a pro nervový systém. Mléčné kaše HiPP jsou vynikající teplé i studené. Kaše na dobrou noc ve skle jsou připraveny k přímé spotřebě. Obsahují věku odpovídající mléčnou kojeneckou výživu, hodnotné obiloviny, díky kterým skvěle zasytí.
Bez přídavku cukrů. V BIO kvalitě Obsahuje lepek Obohacená vápníkem Vhodná pro konzumaci na dobrou noc

Je důležité dodržovat návod k přípravě a skladování.

Návod k přípravě: Lze konzumovat studené i teplé. Otevřenou skleničku nebo část příkrmu ohřejte ve vodní lázni nebo v mikrovlnné troubě. Ověřte teplotu! Zamíchejte plastovou lžičkou, aby nedošlo k poškození skleničky. Neohřátou část uchovejte v uzavřené skleničce v chladničce (+6°C) a spotřebujte do 24 hodin.

Tento výrobek opustil výrobní závod v neporušeném stavu, přesvědčte se prosím před použitím, že sklo zůstalo nepoškozeno. Pokud se střed víčka pod tlakem prohne, výrobek nepoužívejte. Bezpečnostní vakuový uzávěr musí při prvním otevření cvaknout.

Skladujte v suchu při: +10°C až +25°C.

Důležité: pro ochranu před zubním kazem nepodávejte dítěti po večerním čištěním zubů.

Věnujte pozornost vyvážené stravě a zdravému způsobu života Vašeho dítěte.

Složení

Mléčná složka (mléko* 35 %, pitná voda, olej z kukuřičných klíčků), jablečná šťává* nízké kyselosti zkoncentrátu, keksy* 7 % (pšeničná mouka*, sladká sušená mléčná syrovátka*, máslo*, pšeničný škrob*), jablka* 5 %, rýžový škrob, celozrnné obilné vločky* 1 % (pšeničné*, špaldové*, ovesné*), regulátor kyselosti: uhličitan vápenatý, vitamín B1, vitamín A, vitamín D. *z ekologického zemědělství

Alergeny: 1 Lepek, 7 Mléko, Může obsahovat stopy vajec a skořápkových plodů.