HiPP BIO Kaše na dobrou noc s keksy a jablky

190 g
BIO
 66,90 Kč 352,11 Kč/kg
Země původu: Maďarsko,

Mléčná kaše HiPP na dobrou noc vyrobená z kombinace mléčné složky, máslových keksů a celozrnných, obilných vloček. Kaše je navíc doplněna o vápník.

  • vhodné pro děti od ukončeného 4. až 6. měsíce dle doporučení pediatra

Mléčné kaše HiPP se vyrábějí z mléčných přípravků, které splňují potřeby vašeho miminka. Obsahují věku odpovídající mléčnou kojeneckou výživu a hodnotné obiloviny, díky kterým skvěle zasytí. Kaše je doplněná o vápník, který je důležitou látkou při tvorbě zubů a kostí.

HiPP myslí ekologicky:

  • Obal plně recyklovatelný.
  • Jsou použity kartony s FSC certifikací (dřevo na výrobu pochází ze šetrně obhospodařovaných lesů).
  • Kartony se potiskují ekologickými barvami na bázi rostlinných olejů.
  • Změnou balení tak společnost HiPP dále přispívá ke snižování emise kysličníku uhličitého a ochraně přírody.

Použití

Mléčné kaše HiPP jsou vynikající teplé i studené a jsou připraveny k přímé spotřebě. Při tepelné úpravě otevřete skleničku nebo porci ohřejte ve vodní lázni nebo v mikrovlnce. Zamíchejte plastovou lžičkou, abyste nepoškodili skleničku. Ověřte teplotu, pro bezpečnou konzumaci by měla mít cca 37 °C. Neohřátou část uchovejte v uzavřené skleničce v chladničce a spotřebujte do 24 hodin.

O výrobci

HiPP Czech je společnost s dlouholetou tradicí, která se specializuje na dětskou výživu. HiPP vyrábí své produkty z těch nejkvalitnějších ekologických surovin. Všechny výrobky procházejí přísnými kontrolami, protože samotné logo EU pro označování BIO potravin nezaručí dostatečně, že výrobek neobsahuje škodlivé látky. Po všech kontrolách si výrobek vyslouží HiPP BIO pečeť. V současně době je společnost HiPP největším zpracovatelem BIO surovin na celém světě.

Skladování

Skladujte a uchovejte v suchu při pokojové teplotě do 25 °C.

Výrobce

HiPP Czech, s.r.o.
Pekařská 628/14
Praha 155 00
Česká republika