Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání, slevy a exkluzivní produkty jen pro členy.Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání
4x měsíčně nákup bez minimální výše objednávky
15 % sleva na produkty značky BEZ KOMPROMISU
Exkluzivní produkty jen pro členy
-10 %

Raid Insekticidní nástraha k hubení mravenců

1 ks
Trvale výhodná cena
89,90 Kč 89,90 Kč/ks99,90 Kč
Země původu: Německo,

Raid® insekticidní nástraha k hubení mravenců se zaměřuje na místa výskytu mravenců. Nástrahu přenášejí dělníci do hnízda, kde do dvou týdnů vyhubí celou kolonii, včetně larev a královny. Výsledkem je rychlé snížení počtu mravenců. V závislosti na úrovni zamoření působí návnada po dobu několika týdnů. Nástraha se může umístit v interiérech i na venkovních terasách. Na rozsáhlé zamoření a pro dosažení maximálního účinku použijte několik nástrah současně.

Návod pro použití: 1. Ostrým předmětem (nůžkami, šroubovákem, atd.) propíchejte děrovanou plochu na boční straně krabičky s nástrahou, tím pro mravence vytvoříte vstupní a výstupní otvory. 2. Nástrahu umístěte poblíž hnízd nebo tam, kde mravenci pravidelně procházejí - podél stěn a základových desek, do rohů, pod dřezy a do skříněk. 3. Maximálního účinku dosáhnete, když budete nástrahu pravidelně kontrolovat a dle potřeby ji každý měsíc vyměníte. Na silné zamoření použijte několik návnad současně.

Raid® insekticidní nástraha k hubení mravenců:
Účinná látka: 0,015 g spinosadu ve 100 g přípravku. Škodlivý pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Zabraňte uvolnění do životního prostředí. Skladujte odděleně od potravin, nápojů a krmiv pro zvířata. Zachovejte vnější obal s bezpečnostními upozorněními do úplného spotřebování přípravku.