Kup 2

Sensodyne

Sensodyne Repair & protect Zubní pasta extra fresh pro citlivé zuby

75 ml
109,90 Kč od 2 ks
169,90 Kč 2 265,33 Kč/l

Doručení už do 60 minut

30+ zákazníků pravidelně nakupuje

Země původu: Slovenská republika,
Víte, že...
Lokální produkty a záruka čerstvosti

Každý den odebíráme ty nejčerstvější potraviny z místních zdrojů, kterým můžete důvěřovat.

Sensodyne Repair & Protect Extra Fresh pomáhá opravit a chránit citlivé části zubů.

Poskytuje úlevu od bolesti při citlivosti zubů.*

  • pomáhá chránit před zubním kazem tím, že vytváří ochrannou vrstvu přes citlivá místa zubů pro dlouhotrvající ochranu citlivých zubů*
  • přináší svěží pocit
  • dlouhotrvající ochrana*
  • tvorba ochranné vrstvy přes citlivá místa zubů
  • pomáhá udržovat přirozenou bělost zubů
  • obsahuje fluorid sodný 1450 ppm F

*při čištění zubů 2× denně

Zubní pasty Sensodyne Rapid a Sensodyne Repair & Protect jsou zdravotnické prostředky určené na péči o citlivé zuby. Ostatní zubní pasty Sensodyne a ústní vody Sensodyne jsou kosmetické přípravky. Čtěte pečlivě návod k použití.

Použití

Vždy postupujte podle návodu na obale.

Čistěte si zuby dvakrát, ale ne více než třikrát denně. Omezte spolknutí pasty na minimum, vždy ji vyplivněte. Citlivé zuby mohou značit skrytý problém, který vyžaduje okamžité ošetření. Pokud příznaky přetrvávají nebo se zhorší, navštivte Vašeho zubního lékaře.

O výrobci

GlaxoSmithKline je farmaceutická společnost, která se zabývá výzkumem, vývojem, výrobou a prodejem léčivých přípravků. Patří mezi přední světové inovátory v tomto oboru.

Mezi produkty firmy patří léky ze všech hlavních oblastí nemocí, léky na astma, rakovinu, infekce, cukrovku nebo trávicí obtíže. Také prodává řadu volně dostupných léčiv, například Sensodyne, Boost, Horlicks, Gaviscon nebo Coldrex.

Skladování

Skladujte v suchu a bez přímého slunečního záření.

Upozornění

Uchovávejte mimo dosah dětí. Výrobek není určen dětem mladším 12 let, pokud jim nebyl produkt doporučen praktickým nebo zubním lékařem. Pokud dojde k podráždění, přestaňte produkt používat. Zubní pastu nepoužívejte, pokud jsou chlopně krabičky rozlepené.

Výrobce

GlaxoSmithKline Consumer Healthcare Czech Republic
Hvězdova 1734/2c
140 00  Praha 4
Česká republika

Glycerin
PEG-8 Hydrated Silica Calcium Sodium Phosphosilicate (NOVAMIN) Cocamidopropyl Betaine Sodium Methyl Cocoyl Taurate Aroma Titanium Dioxide Carbomer Silica Sodium Fluoride Sodium Saccharin Limonene Obsahuje fluorid sodný 0,315% w/w (1450 ppm F).