Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání, slevy a exkluzivní produkty jen pro členy.Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání
4x měsíčně nákup bez minimální výše objednávky
15 % sleva na produkty značky BEZ KOMPROMISU
Exkluzivní produkty jen pro členy
Kup 2
Slide 1 of 6

Sensodyne Repair & protect zubní pasta pro citlivé zuby

75 ml
84,90 Kč od 2 ks
99,90 Kč 1 332,00 Kč/l119,90 Kč
Země původu: dle aktuální nabídky
pro přesnou informaci kontaktujte zákaznickou podporu

Jak vzniká citlivost zubů?

Citlivost zubů se objevuje, pokud máte obnažený zubní krček, který obsahuje mikroskopické kanálky vedoucí k nervu. Teplé, studené, sladké a kyselé jídlo a pití nebo váš zubní kartáček při čištění zubů mohou stimulovat nerv, což způsobí krátkou ostrou bolest.

Jak působí Sensodyne Repair & Protect?

Sensodyne Repair & Protect obsahuje Novamin. Díky unikátnímu složení s klinicky ověřeným účinkem pomáhá regenerovat obnažený zubní krček a předchází tak bolestivé citlivosti zubů.

Technologie Novamin obsahuje komplex minerálů, které se podílejí na tvorbě zubů: vápník a fosforečnan. Ty vytvářejí ochrannou vrstvu, která pomáhá regenerovat a uzavírat dentinové kanálky, čímž chrání citlivý nerv.
 

 

Použití

Zuby si čistěte dvakrát denně, používejte asi 2 cm zubní pasty. Pro okamžitou úlevu od bolesti nejprve vymáčkněte množství o velikosti zrnka hrachu na čistou špičku prstu a jemně masírujte obnažený zubní krček po dobu 1 minuty. Tubu po každém použití zavřete, abyste její obsah chránili před vlhkostí.

Upozornění

Pouze pro péči o ústní dutinu. Uchovávejte mimo dosah dětí. Výrobek není určen pro děti mladší 12 let, pokud zubní lékař nebo odborník nenařídí jinak. Zubní pasta by neměla být aplikovaná špičkou prstu přímo na zub vícekrát než dvakrát denně. Citlivé zuby mohou značit skrytý problém, který vyžaduje okamžité ošetření u zubního lékaře. Pokud dojde k podráždění, přestaňte produkt používat. 

*Sensodyne Repair & Protect pomáhá opravovat citlivá místa zubů a vytváří na nich ochranou vrstvu. Pro dlouhodobou ochranu před citlivostí zubů si čistěte zuby 2x denně.

Zubní pasty Sensodyne Repair & Protect jsou zdravotnické prostředky.

Složení

Glycerin
PEG-8 Silica Calcium sodium phosphosilicate (Novamin) Sodium lauryl sulfate Sodium monofluorophosphate Aroma Titanium dioxide Carbomer Potassium acesulfame Limonene Obsahuje monofluorofosforečnan sodný (1450 ppm)