Kup 2

Sensodyne

Sensodyne Zubní pasta rapid whitening pro citlivé a bílé zuby

75 ml
109,90 Kč od 2 ks
169,90 Kč 2 265,33 Kč/l

Doručení už do 60 minut

20+ zákazníků pravidelně nakupuje

Země původu: Slovenská republika,
Víte, že...
Lokální produkty a záruka čerstvosti

Každý den odebíráme ty nejčerstvější potraviny z místních zdrojů, kterým můžete důvěřovat.

Sensodyne Rapid Whitening je zubní pasta s fluoridem, která obnovuje přirozenou bělost skloviny a snižuje tvorbu skvrn*.  

S obsahem fluoridu pro ochranu před zubním kazem.

  • přináší svěží pocit
  • rychlý účinek**
  • úleva do 60 sekund**
  • pomáhá udržovat přirozenou bělost zubů
  • obsahuje fluorid sodný 1450 ppm F

*při čištění zubů 2× denně 
**pro rychlou úlevu od bolesti citlivých zubů vymáčkněte množství velikosti hrášku na konec prstu a jemně ho vetřete na citlivá místa zubů (maximálně dvakrát denně), a to na dobu 1 minuty před čištěním zubů

Zubní pasty Sensodyne Rapid a Sensodyne Repair & Protect jsou zdravotnické prostředky určené na péči o citlivé zuby. Ostatní zubní pasty Sensodyne a ústní vody Sensodyne jsou kosmetické přípravky. Čtěte pečlivě návod k použití.

Použití

Vždy postupujte podle návodu na obale. Čistěte si zuby dvakrát, ale ne více než třikrát denně. Omezte spolknutí pasty na minimum, vždy ji vyplivněte. Nepoužívejte, pokud jsou konce obalu poškozené.

O výrobci

GlaxoSmithKline je farmaceutická společnost, která se zabývá výzkumem, vývojem, výrobou a prodejem léčivých přípravků. Patří mezi přední světové inovátory v tomto oboru.

Mezi produkty firmy patří léky ze všech hlavních oblastí nemocí, léky na astma, rakovinu, infekce, cukrovku nebo trávicí obtíže. Také prodává řadu volně dostupných léčiv, například Sensodyne, Boost, Horlicks, Gaviscon nebo Coldrex.

Skladování

Skladujte v suchu a bez přímého slunečního záření.

Upozornění

Uchovávejte mimo dosah dětí. Výrobek není určen dětem mladším 12 let, pokud jim nebyl produkt doporučen praktickým nebo zubním lékařem. Pokud dojde k podráždění, přestaňte produkt používat. Zubní pastu nepoužívejte, pokud jsou chlopně krabičky rozlepené.

Výrobce

GlaxoSmithKline Consumer Healthcare Czech Republic
Hvězdova 1734/2c
140 00  Praha 4
Česká republika

Glycerin
PEG-8 Hydrated Silica Pentasodium Triphosphate Aroma Sodium Lauryl Sulfate Titanium Dioxide Carbomer Sodium Saccharin Stannous Fluoride Cocamidopropyl Betaine Sodium Fluoride Limonene Obsahuje fluorid cínatý 0,454% w/w, fluorid sodný 0,0721% w/w (1450 ppm F).