Pekárna Kabát 7zrnná bageta

80 g
 22,90 Kč 286,25 Kč/kg
Český původ na Rohlíku
Země původu: Česká republika,

Bageta z kvalitní pšeničné a vícezrnné mouky, sypaná 7 druhy semínek.

Sedmi–zrnná bageta je vyrobena ze slaného, kynutého těsto podle starých receptur našich babiček a dědečků. Bagetka je na povrchu křupavá a sypaná sezamem, lnem, pšeničnými a ovesnými vločkami, drtí, ječmenem a nakonec slunečnicí. Textura uvnitř je krásně vláčka a obohacená o slunečnici a proso.

Použití

Určeno k přímé spotřebě. Bageta je ideální ke snídani či svačině. Můžete si ji vychutnat ale i jako přílohu ke grilování nebo k tapas.

O výrobci

Česká pekárna, jejíž historie sahá až do roku 1992 a vede jí dnes již druhá generace rodiny Kabátů, to je Pekárna Kabát. Firma se specializuje na ruční výrobu pečiva podle tradičních receptur. Zakládá si poctivém pekařském řemeslu, které kdysi dělali naši dědové a pradědové.

Produkty jsou vyráběny z prvotřídních surovin, které jsou převážně českého původ. To vše bez chemických přísad a potravinářských náhražek. Kromě tradičního sladkého a slaného pečiva, se společnost zaměřuje také na výrobu obložených baget, housek a chlebíčků. V neposlední řadě najdete na jejich pultech také klasické cukrářské výrobky.

Skladování

Skladujte v suchu při pokojové teplotě do 24 °C. Nevystavujte přímému slunečnímu záření a spotřebujte do 24 hodin.

Výrobce

Pekárna Kabát, s.r.o.
Nad zavážkou 1184/5
143 00 Praha 4
Česká republika