• Milí zákazníci, v sobotu 01.04.2023 se běží "1/2Maraton Praha 2023". Z tohoto důvodu si nebude možné objednat zítra od 08:00 do 14:00 do některých oblastí centra Prahy.
    Zobrazit více

Pekárna Kabát Čoko rohlík

70 g
 24,90 Kč 355,71 Kč/kg
Český původ na Rohlíku
Země původu: Česká republika,

Sladký kynutý rohlík obohacený o kvalitní pravé kakao.

Výborně křupavý rohlík je vyrobený ze sladkého, kynutého těsta podle starých receptur našich babiček a dědečků. Do těsta se přidá kakaová náplň a teprve poté se rohlík krásně zavine. Jeho povrch je krásně zlatavě hnědý a textura nádherně vláčná.

Použití

Určeno k přímé spotřebě. Rohlík si můžete vychutnat ke snídani nebo si ho dopřát jako sladkou tečku ke kávě.

O výrobci

Česká pekárna, jejíž historie sahá až do roku 1992 a vede jí dnes již druhá generace rodiny Kabátů, to je Pekárna Kabát. Firma se specializuje na ruční výrobu pečiva podle tradičních receptur. Zakládá si poctivém pekařském řemeslu, které kdysi dělali naši dědové a pradědové.

Produkty jsou vyráběny z prvotřídních surovin, které jsou převážně českého původ. To vše bez chemických přísad a potravinářských náhražek. Kromě tradičního sladkého a slaného pečiva, se společnost zaměřuje také na výrobu obložených baget, housek a chlebíčků. V neposlední řadě najdete na jejich pultech také klasické cukrářské výrobky.

Skladování

Skladujte v suchu při pokojové teplotě do 24 °C. Nevystavujte přímému slunečnímu záření a spotřebujte do 24 hodin.

Výrobce

Pekárna Kabát, s.r.o.
Nad zavážkou 1184/5
143 00 Praha 4
Česká republika