-15 %

HiPP Bio boloňské špagety

250 g
Akce do 30. 9.
54,90 Kč 219,60 Kč/kg64,90 Kč
Kategorie:
Země původu: Maďarsko,

Popis produktu

Vhodné pro děti od 1.roku, v balení 250g.
Díky jemnému snadno stravitelnému BIO masu jsou tato menu pro Vaše dítě důležitým přínosem, protože dodávají vysoce hodnotné bílkoviny a železo. Při jejich přípravě zvažujeme obrovský skok ve vývoji, který Vaše dítě udělalo během prvního roku, a proto již obsahuje větší kousky potravy. Věnujte pozornost vyvážené stravě a zdravému způsobu života Vašeho dítěte. 250g jód – pro činnost štítné žlázy obsahuje omega -3 mastné kyseliny² z BIO řepkového oleje, které jsou důležité pro vývoj mozku a nervových buněk ²kyselina linolenová bez přídavku aromat, barviv¹, konzervačních látek¹ a modifikovaného škrobu¹ ¹veškerá kojenecká a dětská výživa dle zákona obsahuje lepek s omega 3 – mastnými kyselinami V BIO kvalitě

Složení

Složení: zelenina* 66 % (rajčata* 45 %, mrkev*, cibule*, celer*), uvařené špagety* (tvrdá pšenice s vaječným bílkem, vejce) 23 %, hovězí maso* 5 %, řepkový olej* 1,8 %, mleté nudle* (tvrdá pšenice), rýžová mouka*, jedlá sůl s jódem, koření* (oregano*, česnek*, pepř*).

Alergeny: Obsahuje lepek.

*z ekologického zemědělství

Obsah masa při zpracování: 12,5 g.

Návod k přípravě: Jako teplý pokrm. Otevřenou skleničku nebo porci ohřej- te ve vodní lázni nebo v mikrovlnné troubě. Zamíchejte plastovou lžičkou, abyste nepoškodili skleničku. Přezkoušejte teplotu. Neohřátou část uchovejte v uzavřené skleničce v chladničce (+6 °C) a spotřebujte do 24 hodin. Dodržujte návod k připravě a skladování, aby nedošlo k ohrožení zdraví dítěte.