Milí zákazníci, poptávka po naší službě se dramaticky zvyšuje. Abychom mohli obsloužit ještě více zákazníků, omezujeme počet objednávek na jeden den na osobu. Počet položek nákupu je pak omezen na 35. Rušíme možnost platby v hotovosti a stravenkami, výjimku mají pouze senioři a ZTP. Plaťte prosím předem platební kartou. Současně pozastavujeme vracení nákupních tašek a zákazníky v karanténě prosíme, aby nám nevraceli vratné obaly. Všechny Vás moc prosíme o trpělivost a shovívavost. Děkujeme Vám.

Kup 2

HiPP BIO Boloňské špagety

250 g
BIO
od 2 ks 54,90 Kč
57,90 Kč 231,60 Kč/kg64,90 Kč
Země původu: Maďarsko,

Díky jemnému snadno stravitelnému BIO masu jsou tato menu pro Vaše dítě důležitým přínosem, protože dodávají vysoce hodnotné bílkoviny a železo. Při jejich přípravě zvažujeme obrovský skok ve vývoji, který Vaše dítě udělalo během prvního roku, a proto již obsahuje větší kousky potravy.
Věnujte pozornost vyvážené stravě a zdravému způsobu života Vašeho dítěte.
250g
jód – pro činnost štítné žlázy
obsahuje omega -3 mastné kyseliny² z BIO řepkového oleje, které jsou důležité pro vývoj mozku a nervových buněk ²kyselina linolenová
bez přídavku aromat, barviv¹, konzervačních látek¹ a modifikovaného škrobu¹ ¹veškerá kojenecká a dětská výživa dle zákona
obsahuje lepek
s omega 3 – mastnými kyselinami
V BIO kvalitě

O výrobci

HiPP Czech je společnost s dlouholetou tradicí, která se specializuje na dětskou výživu. HiPP vyrábí své produkty z těch nejkvalitnějších ekologických surovin. Všechny výrobky procházejí přísnými kontrolami, protože samotné logo EU pro označování BIO potravin nezaručí dostatečně, že výrobek neobsahuje škodlivé látky. Po všech kontrolách si výrobek vyslouží HiPP BIO pečeť. V současně době je společnost HiPP největším zpracovatelem BIO surovin na celém světě.

Výrobce

HiPP Czech,
Pekařská 628/14
Praha 155 00
Česká republika

Složení

Zelenina66 %
Rajčata45 %
Mrkev
Cibule
Celer
Uvařené špagety23 %
Tvrdá pšenice s vaječným bílkem
Vejce
Hovězí maso5 %
Řepkový olej1.8 %
Mleté nudle
Tvrdá pšenice
Rýžová mouka
Jedlá sůl s jódem
Koření
Oregano
Česnek
Pepř
Sodík (ve 100g výrobku)0.19
Jód
Kyselina alfa-linolenová ve 100g výrobku0.12
Zobrazit vše

Nutriční hodnoty na 100 g

Energetická hodnota301 kJ/72 kcal
Tuky2.4 g
z toho nasycené mastné kyseliny0.4 g
Sacharidy8.9 g
z toho cukry1.9 g
Bílkoviny3 g
Sůl0.48 g
Vláknina1.2 g

Alergeny

Obiloviny obsahující lepek
Vejce
Obsah alergenů před konzumací vždy zkontrolujte na obalu výrobku.