Listerine

Listerine Smart Rinse Mild Berry ústní voda pro děti od 6 let

500 ml
169,90 Kč 339,80 Kč/l

Doručení už do 60 minut

50+ zákazníků pravidelně nakupuje

Země původu: Itálie,
Víte, že...
Lokální produkty a záruka čerstvosti

Každý den odebíráme ty nejčerstvější potraviny z místních zdrojů, kterým můžete důvěřovat.

Listerine Smart Rinse Mild Berry ústní voda s jahodovo-malinovou příchutí pro děti od šesti let. Obsahuje fluorid (100 ppm), který posiluje zuby a snižuje výskyt zubního kazu až o 40 % více než samotné čištění kartáčkem. Přitahuje a zbarvuje částečky, které kartáček nevyčistil. Při vyplivnutí do umyvadla ukazuje vašemu dítěti výsledek čištění

  • láhev je vyrobená z 50 % z recyklovaného plastu a je recyklovatelná
  • pro děti od 6 let
  • působí v celých ústech, na zubech, dásních a jazyku
  • ničí škodlivé bakterie, hlavní příčinu vzniku zubního povlaku a onemocnění dásní
  • pro dlouhodobé použití
  • neobsahuje alkohol

Použití

Používejte dvakrát denně ráno a večer po čištění zubů zubním kartáčkem. Odměřte 10 ml (2 čajové lžičky po 5 ml) do skleničky, proplachujte celá ústa po dobu 60 vteřin a poté vyplivněte. Dohlédněte na to, aby vaše dítě ústní vodu nepolklo.

O výrobci

Johnson & Johnson je největší zdravotnická společnost na světě, která se již více než 120 let věnuje péči o zdraví lidí. Firma se zapojuje do filantropických aktivit a podporuje rozvoj regionálních komunit. Řada programů společenské odpovědnosti, které společnost iniciovala nebo se na nich podílí, dosáhla celosvětového měřítka a stále si zachovává svůj silný vliv na péči o zdraví.

Upozornění

Používání není vhodné pro děti do 6 let. Nepolykejte. Nepoužívejte, pokud je uzávěr lahve při koupi poškozen. Pokud používáte doplňky obsahující fluorid, poraďte se se svým zubním lékařem. Po vypláchnutí 30 minut nejezte a nepijte.

Skladování

Skladujte v suchu 

Výrobce

Johnson & Johnson, s.r.o.
Walterovo náměstí 329/1 
158 00 Praha 5 – Jinonice 
Česká republika

Aqua, Sorbitol, Aroma, Phosphoric Acid, Sucralose, Cetylpyridinium Chloride, Sodium Fluoride, Menthol, Disodium Phosphate, Benzyl Alcohol, CI 16035, CI 42053.
Obsahuje fluorid sodný (100 ppm F-).