Listerine Advanced White Mild Taste Ústní voda

500 ml
159,90 Kč 319,80 Kč/l
Země původu: Itálie,

Ústní voda Listerine Advanced White Mild Taste při používání dvakrát denně prokazatelně odstraňuje skvrny na zubech a předchází vzniku nových skvrn a zabarvení – pro bělejší zuby už za jeden týden:

  • esenciální oleje odstraňují bakterie, které způsobují zubní povlak
  • čistí povrch zubů
  • působí efektivně dvojím účinkem: odstraňuje skvrny a předchází vzniku nových skvrn
  • neabrazivní bělící technologie nepoškozuje zubní sklovinu
  • remineralizuje a posiluje zuby díky obsahu fluoridu (220 ppm)
  • jemnější mátová chuť
  • vhodná pro dospělé a děti od 12 let
  • neobsahuje alkohol

Láhev je vyrobená z 50 % z recyklovaného plastu a je 100 % recyklovatelná.

Použití

Ústní voda je obzvláště účinná při používání ráno a večer po vyčištění zubů. Odměřte 10 ml (2 × 5 ml čajové lžičky) do skleničky, proplachujte prostor kolem zubů a dásní po 60 vteřin a poté vyplivněte.

Vhodné pro děti od 12 let.

O výrobci

Johnson & Johnson je největší zdravotnická společnost na světě, která se již více než 120 let věnuje péči o zdraví lidí. Firma se zapojuje do filantropických aktivit a podporuje rozvoj regionálních komunit. Řada programů společenské odpovědnosti, které společnost iniciovala nebo se na nich podílí, dosáhla celosvětového měřítka a stále si zachovává svůj silný vliv na péči o zdraví.

Společnost nabízí sortiment výrobků pro zdravotní péči a specializuje se na výrobu toaletních a jiných hygienických potřeb. Mezi její nejznámější značky patří například obvazy Band-Aid, léky Tylenol, výrobky Johnson baby, Neutrogena, výrobky Clean & Clear anebo kontaktní čočky Acuvue.

Upozornění

Nepolykejte. V případě spolknutí vyhledejte lékařskou pomoc. Nepoužívejte, pokud máte alergii na jakoukoliv z přísad. Pokud se objeví podráždění v ústní dutině, přestaňte výrobek používat a poraďte se se zubním lékařem. 

Uchovávejte mimo dosah dětí.

Skladování

Skladujte v suchu 

Výrobce

Johnson & Johnson, s.r.o.
Walterovo náměstí 329/1 
158 00 Praha 5 – Jinonice 
Česká republika