Sedlčanský Hermelín smetanový

100 g
32,90 Kč 329,00 Kč/kg
Český původ na rohlíku
Země původu: Česká republika,

Popis produktu

Poctivě vyrobený měkký sýr se smetanovou chutí.

Tradiční český sýr se sněhobílou kůrkou a krémovým těstem. V sýru se snoubí sytá a rozplývavá textura s lahodnou smetanovou chutí a lehkou vůní žampionů. Stejně jako ostatní Sedlčanské i Smetanový Hermelín vyrábí poctivě, s nezanedbatelnou porcí ruční práce a výhradně z kvalitních českých surovin.

Použití

Hermelín lze konzumovat za studena i tepelně upravený. 

Servírování sýru: Před konzumací nechte sýr asi 15 minut při pokojové teplotě. Sýr ožije, zvýrazní se jeho vůně a chuť.

Tip: Připravte si tuto sýrovo tvarohovou pomazánku:

Hermelín rozmačkejte vidličkou, smíchejte s tvarohem, posekanými cibulkami, bylinkami a kmínem. Filet uzeného pstruha rozeberte na kousky a zkontrolujte, zda v něm nejsou kosti. Kousky filetu jen lehce vmíchejte do tvarohu. Podle chuti dosolte.

O výrobci

Na svou poctivost jsou v sýrárně Sedlčanský hrdí. Najdete jí ve všem, co dělají. V tom, s jakou péčí vybírají ty nejkvalitnější suroviny pro své sýry. V poctivé ruční práci, bez které se výroba jejich sýrů ani dnes neobejde. Nebo třeba v tom, že sýry dělají přesně tak, jak to má být – jen z mléka a mlékařských kultur.

Sedlčanský je prostě Sedlčanský. V jejich sýrárně pracují převážně lidé ze Sedlčan a okolí. Pro mléko, které je základem sýrů, jezdí výhradně k farmářům ze Sedlčanska. Při výrobě používají původní české receptury. To jediné, co překračuje hranice Česka, jsou jejich sýry, které vyváží i do okolních zemí.

Výsledek obrázku pro sedlčanský hermelín logoSkladování

Skladujte při teplotě od 2 °C do 8 °C.

Výrobce

Savencia Fromage & Dairy Czech Republic, a.s.
Církvičská 240
Sedlčany
Česká republika

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 14 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 5 dní.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.

Složení

Mléko
Smetana
Sůl
Mléčné kultury
Penicillium candidum

Alergeny

Mléko

Nutriční hodnoty na 100 g

Energetická hodnota1392 kJ/336 kcal
Tuky30 g
z toho nasycené mastné kyseliny21 g
Sacharidy0.6 g
z toho cukry0.5 g
Bílkoviny16 g
Sůl1.7 g
Vláknina g