Miil Camembert

120 g
Skvělá cena
25,90 Kč 215,83 Kč/kg
Země původu: Slovenská republika,

Více o neutralizaci uhlíkové stopy značky Miil. 

Miil Camembert je měkký, zrající, plnotučný sýr z kravského mléka s ušlechtilou bílou plísní na povrchu.

Víte, jak zaručeně poznáte tento výtečný sýr? Krémová konzistence s jemně houbovo-sýrovou vůní je jeho poznávacím znamením. A pokud byste přemýšleli, jak ho využít v kuchyni, tak věřte, že chutná vždy výborně – ať už na grilu, pánvičce, naložený nebo prostě jen tak.

Miilujeme planetu – 100% neutralizujeme uhlíkovou stopu Miil produktů

Ekologie patří k Rohlíku už od samého začátku. Stále přemýšlíme, jak kromě našich zákazníků udělat radost i planetě. A Miil v tomhle ohledu není výjimkou. Víme, že produkty téhle značky zatěžují životní prostředí. Ale to neznamená, že s tím nebudeme něco dělat! Jak? To se dozvíte níže.  Spojili jsme totiž síly s organizací CI2, která nám spočítala výši uhlíkové stopy pro každý jednotlivý produkt značky Miil. A tento údaj najdete u každého produktu na našem webu. 

My plánovanými opatřeními snižujeme naši obecnou zátěž a zbylou uhlíkovou stopu kompenzujeme výsadbou stromů. Výsledek? 100% neutralizace! Aby však naše práce měla smysl, budeme si ve spolupráci s CI2 pečlivě vybírat projekty výsadby, které podpoříme. A protože zákazníci jsou pro nás tím nejdůležitějším, jste to vy, kdo nám pomůže se rozhodnout, jaký konkrétní projekt podpoříme.

Použití

Výrobek je určen k přímé spotřebě ve studené nebo teplé kuchyni jako součást různých receptů. 

O výrobci

Miil Camembert se vyrábí ve dvou výrobních závodech Tatranská mliekareň a.s. a Syráreň Havran,a.s..

Skladování

Skladujte při teplotě od +2 °C do +8 °C. Otevřené balení ihned spotřebujte.

Upozornění

Obal produktu komunikuje „fun fact“, jehož zdrojem jsou běžně dostupné webové stránky a za jejich správnost společnost Velká Pecka s.r.o. neručí. Zákazníkovi je doručen produkt v obalu s názvem produktu a „fun fact“, které jsou uvedeny v anglickém jazyce.

Výrobce nezodpovídá za správnost vypočtené uhlíkové stopy. 

Výrobce

1) Tatranská mliekareň a.s.
Nad traťou 26 060 01,
Kežmarok
Slovensko

2) Syráreň Havran,a.s.
Priemyselná 1339,
905 27 Senica
Slovensko

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 17 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 6 dní.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.