Bettine

Bettine Kozí čerstvý sýr s medem

125 g
 63,90 Kč 511,20 Kč/kg
Země původu: Holandsko,

Přírodní, čerstvý sýr s medem, vyrobený z pasterovaného kozího mléka. Balení obsahuje 7 kusů.

Při výrobě tohoto sýru je zapotřebí kozí mléko té nejvyšší kvality, poté se do směsi přidají sýrařské kultury a syřidla. Následně se nechá sýřenina odkapat ve formičkách a až nakonec se nasolí a přidá med. Sýr se vyznačuje extra jemnou texturou a nasládlou chuť díky medu, která ho dokonale vyváží.

Kozí sýry jsou mimo to zdrojem snadno vstřebatelného vápníku a bílkovin. Je ideální volbou pro ty, kteří trpí intolerancí na laktózu.

Použití

Čerstvý kozí sýr skvěle vynikne v kombinaci s červenou řepou. Hodí se nakrájený do zeleninového salátu. Ideální také jako dezert k vínu.

O výrobci

Bettinehoeve je holandská společnost, jejíž historie se začala psát roku 1982. Tehdy Johan Ewijk začal vyrábět sýry z mléka svých jediných dvou koz. Sýry si okamžitě všichni zamilovali a firma se začala postupně rozrůstat. Dodnes podnik vyrábí sýry podle tehdejších tradičních receptur. V portfoliu Bettinehoeve tak najdete pouze kozí produkty jako je mléko, roztíratelné, měkké anebo tvrdé sýry, o jejichž kvalitu se pečlivě starají specializovaní farmáři.

Skladování

Skladujte v chladničce při teplotě 1–7 °C. Po otevření spotřebujte do 24 hodin.

Výrobce

Bettinehoeve
Bankenstraat 15
4874 ND Etten-Leur
Nizozemsko

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 37 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 10 dní.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.