Lučina Kozí - natur

150 g
54,90 Kč 366,00 Kč/kg
Země původu: Francie,

Lučina Kozí je skvělou pochoutkou s obsahem 100% kozího mléka. Lučina je jedinečným sýrem, který neobsahuje nic víc než mléko, smetanu a špetku soli. Proto je nejblíž čisté přírodě. Samozřejmostí je 100% složení bez konzervantů a stabilizátorů. Vhodná ingredience na vaření, pečení nebo do studené kuchyně.

 

 

Použití

Na Lučině si skvěle pochutnáte s čerstvým pečivem, výbornou pomocnicí je ale také při vaření a pečení. Je vhodná pro přípravu zdravých a chutných pomazánek a využití pro ni najdete také v teplé kuchyni, např. do polévek. 

O výrobci

Společnost Savencia Fromage & Dairy, a. s. působí v České a Slovenské republice od roku 1993. Od té doby se v obou zemích stala lídrem na trhu se sýrařskými a mlékarenskými specialitami, a to především díky jedinečné kvalitě a nezaměnitelné chuti svých výrobků. Ve třech závodech v ČR a v jednom na Slovensku v současné době pracuje 1200 zaměstnanců, kteří velkou měrou přispívají k úspěchům celé skupiny.

Skladování

Skladujte při teplotě +2 °C/+8 °C.

Výrobce

Savencia Fromage & Dairy Czech Republic, a.s.
Velkomoravská 2714/28
695 01 Hodonín

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 45 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 11 dní.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.

Složení

Kozí mléko
Sůl

Nutriční hodnoty na 100 g

Energetická hodnota614 kJ/148 kcal
Tuky12 g
z toho nasycené mastné kyseliny8.4 g
Sacharidy2 g
z toho cukry2 g
Bílkoviny8 g
Sůl1 g
Vláknina g

Alergeny

Mléko