Rohlik.cz Mladý kozí sýr výkroj

120 g
89,90 Kč 749,17 Kč/kg
Cena pro Premium: 76,41 Kč
Země původu: Holandsko,

Mladý kozí sýr z Holandska. Překvapí vás jeho lehce nasládlá a jemně oříšková chuť a krémová textura.

Sýr je vyrobený z toho nejlepšího holandského mléka. Sýr si zatím vždy oblíbili i ti, pro něž bylo kozí mléko tabu. Minimální doba zrání 4 týdny.

Pokud v nákupní tašce objevíte sýr ve tvaru válečku, máte rozhodně důvod k oslavě – vyšlo na vás totiž tzv. srdce sýra, tedy prostředek sýrového bochníku, ze kterého výrobci při ochutnávkách vykrajují právě ty nejchutnější a nejvyzrálejší porce.

Zpracováno a baleno v České republice.

Použití

Sýr se hodí nejenom ke sklence vína a čerstvému pečivu, ale i k zapékání.

Vyzkoušejte náš jednoduchý recept na výživný, lahodný a rychlý oběd.

Na cibulce orestujte houby, zalijte smetanou, v omáčce rozpusťte náš mladý kozí sýr, do pánvičky pak přihoďte čerstvě uvařené těstoviny, a můžete servírovat!

O výrobci

FrieslandCampina vyrábí a prodává spotřební výrobky, jako jsou mléčné nápoje, kojenecká výživa, sýry a dezerty v mnoha evropských zemích, v Asii a v Africe prostřednictvím vlastních dceřiných společností. Mléčné výrobky jsou také vyváženy po celém světě z Nizozemska. Kromě toho jsou produkty dodávány profesionálním zákazníkům, včetně smetany a výrobků z másla pro pekárny a cateringové společnosti v západní Evropě.

Skladování

Skladujte při teplotě 2–7 °C.

Upozornění

Povrchová vrstva není určena ke konzumaci.

Výrobce

Friesland Campina
Stationsplein 4
3818 LE  Amersfoort
Holandsko

Kam s obalem? 

 

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 7 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 6 dní.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.