Lučina Nadýchaná bez laktózy

140 g
 49,90 Kč 356,43 Kč/kg
Český původ na Rohlíku
Země původu: Česká republika,

Lučina Nadýchaná bez láktózy, to je čistá chuť přírody, ideální spojení lahodného tvarohu a jemné smetany, doplněné špetkou soli a enzymem laktázou.

Čerstvý tvarohový termizovaný sýr. Nadýchaná Lučina je bez laktózy, má jemnou chuť a dodává tak pocit lehkosti. Obsah laktózy <0,01 g/100 g.

Použití

Na Lučině si skvěle pochutnáte s čerstvým pečivem, výbornou pomocnicí je ale také při vaření a pečení. Je vhodná pro přípravu zdravých a chutných pomazánek a využití pro ni najdete také v teplé kuchyni, např. do polévek. Vykouzlíte z ní navíc výborný krém na dezert nebo si můžete upéct rovnou celý cheesecake.

O výrobci 

Savencia Fromage & Dairy, a. s. je francouzská rodinná společnost působící v České republice a na Slovensku od roku 1993. Na českém trhu společnost Savencia Fromage & Dairy, a. s. zastřešuje známé značky jako například Lučina, Pribináček, Král Sýrů, Sedlčanský, Apetito, Liptov, a další.

Skladování

Skladujte při teplotě 2–8 °C.

Výrobce

Savencia Fromage & Dairy Czech Republic, a.s.
Vyskočilova 1481/4, Michle
140 00 Praha
Česká Republika

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 42 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 10 dní.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.