• Vážení zákazníci, v současné době se potýkáme s technickými problémy u našich Rohlík pointů, v tuto chvíli si tak do některých z nich nelze objednat váš nákup.
    Zobrazit více
  • Vážení zákazníci, velice se omlouváme. Bohužel se potýkáme s nedostatkem skladových kapacit, proto se na nás nemůžete spolehnout tak, jak jste zvyklí. 
    Zobrazit více

Lučina & Skyr

120 g
33,90 Kč 282,50 Kč/kg
Země původu: Česká republika,

Lučina & Skyr je unikátním spojením čerstvého sýra se svěží, jemnou, tvarohovou chutí a Skyru, který disponuje skvělými nutričními hodnotami => ideální pro ty, kteří vyhledávající vyváženou stravu, ale zároveň si chtějí pochutnat

 

O výrobci

Savencia Fromage & Dairy, a. s. je francouzská rodinná společnost působící v České republice a na Slovensku od roku 1993. Na českém trhu společnost Savencia Fromage & Dairy, a. s. zastřešuje známé značky jako například Lučina, Pribináček, Král Sýrů, Sedlčanský, Apetito, Liptov, a další.

Skladování

Skladujte při teplotě +2 °C/+8 °C.

Výrobce

Savencia Fromage & Dairy Czech Republic, a.s.
Velkomoravská 2714/28
695 01 Hodonín

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 20 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 7 dní.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.

Složení

Tvaroh53 %
Skyr30 %
Syrovátka
Mléčná bílkovina
Sůl

Nutriční hodnoty na 100 g

Energetická hodnota561 kJ/135 kcal
Tuky9.6 g
z toho nasycené mastné kyseliny6.2 g
Sacharidy4 g
z toho cukry3 g
Bílkoviny5.1 g
Sůl0.47 g
Vláknina g

Alergeny

Mléko
Může obsahovat stopy:
Ryby
Skořápkové plody
Obsah alergenů před konzumací vždy zkontrolujte na obalu výrobku.