Milí zákazníci, abychom mohli obsloužit co nejvíce z vás, počet položek nákupu je omezen na 35. Současně rušíme možnost platby v hotovosti a stravenkami (s výjimkou seniorů a ZTP). Při přebírání nákupu mějte prosím roušku a pokud to není nutné, nevracejte nám tašky ani vratné obaly. Všechny Vás prosíme o trpělivost a shovívavost. Děkujeme Vám.

Marks & Spencer Porcovaný čaj Luxury Gold

250 g
89,90 Kč 359,60 Kč/kg
Země původu: Velká Británie,

Lahodný černý čaj Luxury Gold.

Kvalitní černý čaj prochází delší oxidací než zelený, polozelený nebo bílý čaj. Černý čaj má silnější vůni než ostatní méně oxidované čaje. Zatímco zelený čaj ztrácí většinou svou vůni během roku, černý čaj si udrží svou vůni po několik let. Čaj je obchodován v souladu se standardy Fair Trade. Podíl složek Fair Trade: 100 %.

Balení obsahuje 80 nálevových sáčků. Vypěstováno ve více zemích. Smícháno a baleno v UK.

Použití

Pro přípravu čaje používejte jen čerstvou vodu. Přiveďte vodu k varu a poté čaj ihned zalijte. Nechejte 3–5 minut vylouhovat.

O výrobci

Marks & Spencer, ve zkratce M&S, je anglická maloobchodní globální firma, která byla založena roku 1884, dnes společnost sídlí v Londýně. Podnik nabízí široké portfolio svých produktů, které zahrnují oblečení, potraviny ale i domácí doplňky.

Skladování

Po otevření uchovávejte ve vzduchotěsné nádobě.

Výrobce

Marks and Spencer Czech Republic a. s.
Jemnická 1138/1
140 00 Praha 4 - Michle
Česká republika

Složení

Černý čaj