Výhodná cena

Cavit Trento

Dárkový set vín Mastri (2x0,75 l)

1,5 l
Tento produkt je určen starším 18 let.
Nabídka do 31. 12.
384,90 Kč 
256,60 Kč/l

Doručení už do 60 minut

200+ zákazníků má v Oblíbených

Tento produkt je určen starším 18 let.Při převzetí zboží bude ověřen váš věk.
Země původu: Itálie,
Víte, že...
Vyhlašujeme konec plýtvání!

Plýtvání není naše parketa! Proto vám 100% nezávadné produkty, kterým za pár dní končí expirace, nabízíme za zlomek ceny.

Dárkový set obsahuje 2 vína:

  • Mastri Pinot Grigio: Světle zlatavá barva s jiskrnými odlesky a velmi dobrou viskozitou. Vůni dominuje květinová vůně, v chuti lehké, svěží, s odrůdovým charakterem a elegancí a harmonickou kyselinou. Delší závěr. Doporučujeme podávat se zeleninovými pokrmy, slepičím masem, krůtím masem. Výše zbytkového cukru: suché, obsah alkoholu: 12,5 % obj.
  • Mastri Merlot: Hluboká rubínová barva s fialovými odstíny. Aroma je čisté, příjemné, diskrétně ovocité, elegantní vyvážená chuť. Víno s dobrou strukturou a elegantním tělem. Výše zbytkového cukru: suché, obsah alkoholu: 13 % obj.

O vinařství

Společnost Cavit je tvořena menšími družstvy. Dnes shromažďuje dohromady 13 z 15 současných společností v Trentinu. Primární funkcí je vybírat, vyrábět, skladovat a poté prodávat nejlepší vína z Trentina. Značka Cavit je synonymem pro kvalitu, zachováváním tradic vedle oenologických a technických objevů a inovací. Reprezentuje snahu celého regionu uchovat a propagovat to nejlepší ze zdejšího vinařství.

5 Reasons to Get to Know Cavit | VinePair

Skladování

Skladujte v temnu, suchu a naležato při teplotě do 20 °C. 

Výrobce

CAVIT s.c.
Via del Ponte di Ravina 31
38123 Trento
Itálie

Složení

Víno

Alergeny

Oxid siřičitý a siřičitany
Obsah alergenů před konzumací vždy zkontrolujte na obalu výrobku.