Hollandia Balance jogurtové smoothie banán, jablko, pomeranč

230 g
26,90 Kč 116,96 Kč/kg
Země původu: Česká republika,

Jogurtové smoothie s příchutí banánu, jablka a pomeranče.

Jogurtový nápoj je vyrobený z čistě přírodních látek. Navíc obsahuje prospěšné bakterie Bifidobacterium a Lactobacillus acidophilus, které příznivě ovlivňují střevní mikroflóru. Balance nápoj je doplněný o kombinaci čerstvého ovoce a zeleniny.

Součástí balení jogurtových nápojů je speciální dvouvrstvé víčko s názvem “comfort lid“, díky kterému si můžete nápoj vychutnat za chůze, v autě, ve vlaku nebo třeba na kole.

Použití

Před otevřením protřepat. Ideální jako lehká svačina kdykoli během dne. 

O výrobci

Hollandia je česká společnost, která byla založena roku 1991 v Krásném Údolí na Tepelské náhorní plošině. Jméno Hollandia nese, jak název napovídá, z Holandska, neboť odtamtud pochází nápad na výrobu jogurtů a zároveň si odtamtud přivezla výrobní linku.

Výsledek obrázku pro hollandia logo

Produkty jsou vyráběny z mléka výběrové kvality a neobsahují žádné stabilizátory. V portfoliu tak naleznete dezerty, selské a krémové jogurty, jogurty bez obsahu laktózy, BiFi drinky, smoothie anebo zmrzliny.

Skladování

Skladujte v chladničce při teplotě 4–8 °C. Po otevření urychleně spotřebujte.

Výrobce

Hollandia Karlovy Vary, s.r.o.
Krásné Údolí 151
364 01 Toužim
Česká republika

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 12 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 5 dní.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.