Vibrocil

VIBROCIL 2,5MG/ML+0,25MG/ML Nosní kapky, roztok 1X15ML

Produkt z
BENU lékárna
1 ks
249,90 Kč 249,90 Kč/ks

Doručení už do 60 minut

Vibrocil poskytuje rychlou úlevu od překrvení nosní sliznice a tekoucí rýmy způsobené celou řadou infekčních nebo alergických onemocnění horních cest dýchacích. Vibrocil tlumí nadměrnou nosní sekreci a čistí nos a neovlivňuje aktivitu nosních řasinek. Vibrocil se používá k úlevě od ucpaného nosu v případě nachlazení, akutní a chronické rýmy, senné rýmy nebo jiné alergické rýmy (alergie na prach, zvířecí srst atd.), vazomotorické rýmy a zánětu vedlejších nosních dutin (sinusitidě). Vibrocil může být také používán jako doplňková léčba v případě zánětu středního ucha. Vibrocil, nosní kapky jsou určeny pro dospělé a děti od 1 roku.

Léčivými látkami jsou phenylephrinum a dimetindeni maleas. Dalšími pomocnými látkami jsou Benzalkonium-chlorid, hydrogenfosforečnan sodný, monohydrát kyseliny citronové, sorbitol, levandulová silice a čištěná voda.

Dávkování: Děti ve věku 1-6 let (pod dohledem dospělé osoby): 1-2 kapky do každé nosní dírky 3-4 krát denně. Děti ve věku 6-12 let (pod dohledem dospělé osoby): 3-4 kapky do každé nosní dírky 3-4 krát denně. Dospělí a dospívající od 12 let: 3-4 kapky do každé nosní dírky 3-4 krát denně

Kontraindikace: Vzhledem k nedostatku údajů týkajících se použití přípravku u těhotných a kojících žen se nedoporučuje přípravek Vibrocil používat během těhotenství a kojení.Pozorně čtěte příbalovou informaci.

Výrobce: Novartis

EAN: 8596149001494

SUKL kód: 218102

Farmakoterapeutická skupina: Fenylefrin

Charakteristika: Registrovaný léčivý přípravek