Přeskočit navigaci
-10 %
ANALERGIN NEO 5MG Potahovaná tableta 30

ANALERGIN NEO 5MG Potahovaná tableta 30

1 ks169,00 Kč/ks
Produkt z
BENU lékárna
169
189,00 Kč
-10 % do 31. 5.

Analergin Neo je lék proti alergii ve formě potahovaných tablet. Obsahuje levocetirizin-dihydrochlorid a je určený k léčbě příznaků spojených s alergickou rýmou, včetně té přetrvávající, a s kopřivkou. Vhodný pro dospělé a děti od 6 let. Balení obsahuje 30 tablet.

Popis

Analergin Neo je lék proti alergii. Léčivou látkou přípravku je levocetirizin-dihydrochlorid. Používá se k léčbě onemocnění (příznaků) spojených s alergickou rýmou, včetně perzistující (přetrvávající) alergické rýmy a s kopřivkou (urtikarie). Analergin Neo je určený pro dospělé a děti od 6 let. Balení obsahuje 30 tablet.

Složení & Alergeny

Složení

Léčivou látkou je levocetirizin-dihydrochlorid. Jedna potahovaná tableta obsahuje 5 mg levocetirizin-dihydrochloridu, což odpovídá 4,2 mg levocetirizinu. Pomocnými látkami jsou: Jádro tablety: mikrokrystalická celulóza, monohydrát laktózy, koloidní bezvodý oxid křemičitý a magnesium-stearát. Potahová vrstva: hypromelóza (E 464), oxid titaničitý (E 171) a makrogol 400.

Dávkování: Doporučená dávka pro dospělé, dospívající a děti od 6 let: 1 tableta denně. Tablety se polykají celé a zapíjejí se vodou, mohou se užívat s jídlem i bez jídla. Jestliže se do 3 dnů příznaky onemocnění nezlepší, nebo se naopak zhoršují, či se vyskytnou nežádoucí účinky nebo nějaké neobvyklé reakce, poraďte se o dalším užívání přípravku s lékařem.

Kontraindikace: Pozorně čtěte příbalovou informaci. Není určeno dětem do 6 let. Pokud jste těhotná nebo kojíte, domníváte se, že můžete být těhotná, nebo plánujete otěhotnět, poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem dříve, než začnete tento přípravek užívat. Neužívejte přípravek Analergin Neo: jestliže jste alergický(á) na levocetirizin-dihydrochlorid, cetirizin, hydroxyzin nebo nebo na deriváty piperazinu (úzce příbuzné účinné látky jiných léků ) nebo na kteroukoli další složku tohoto přípravku jestliže máte závažnou poruchu funkce ledvin vyžadující dialýzu. Uchovávejte v původním obalu, aby přípravek bylchráněn před vlhkostí.

Výrobce: Teva Pharmaceuticals

EAN: 8594056568758

SUKL kód: 201934

Farmakoterapeutická skupina: Levocetirizin

Charakteristika: Registrovaný léčivý přípravek