Matcha Tea

Matcha Tea BIO Čaj zelený Premium

30 g
BIO
350,50 Kč 11 683,33 Kč/kg

Doručení už do 60 minut

20+ zákazníků pravidelně nakupuje

Země původu: Japonsko,
Víte, že...
Lokální produkty a záruka čerstvosti

Každý den odebíráme ty nejčerstvější potraviny z místních zdrojů, kterým můžete důvěřovat.

Prémiová kvalita originálního japonského Bio Matcha Tea. Balení obsahuje 20 kusů 1,5 g sáčků, které udržují čaj neustále čerstvý a jednotlivé porce není třeba odměřovat. Výjimečná kvalita jemně mletého zeleného čaje pro náročné zákazníky.

Premium je unikátní mletý japonský zelený čaj matcha. Každý 1,5g sáček obsahuje o 30 % více soustředění a o 50 % více energie, než základní řada Bio Matcha Tea Harmony. Listy pro Premium se sbírají výhradně ručně. Je ideálním nápojem pro náročná povolání, pro čajové nadšence i pro ty, kteří chtějí svým nejbližším nabídnout unikátní zážitek.

Samozřejmostí Bio Matcha Tea Premium je bio kvalita, vysoké množství antioxidantů, až 10x více nutričních látek než louhovaný zelený čaj a zhruba 30 % vlákniny. Matcha Tea také pomáhá odbourávat stres a navozuje pocity neochvějného soustředění. Čajový kofein dodává energii do těla postupně po dobu 3-6 hodin. Matcha zrychluje spalování a pomáhá kontrolovat tělesnou hmotnost.
 


Použití

Obsah jednoho 1,5g sáčku Bio Matcha Tea Premium vysypte do skleněné nebo jiné uzavíratelné láhve. Přidejte 300 ml-1,5 l studené nebo horké vody do 70 °C. Důkladně prošejkujte a můžete podávat. Podle chuti můžete přidat i ovoce, šťávu nebo sirup.

O výrobci

Kyosun s.r.o. je jediným specialistou na matcha v ČR. Už sedm let spolupracuje s největšími producenty čaje matcha na světě a z Japonska, tedy ze země původu, dováží matcha výhradně letecky. Zaručuje tak maximální čerstvost čaje matcha. Kyosun s.r.o. staví do popředí kvalitu a prozákaznický přístup - čaj je proto 100 % bio, pravidelně testovaný na bakterie e. coli, pesticidy, těžké kovy, rtuť, kvasinky a plísně.

Díky úzkým vazbám na Japonsko má Kyosun s.r.o. čajová pole pod přímým dohledem a jezdí je několikrát za rok osobně kontrolovat. Matcha Tea je držitelem 9 různých certifikátů kvality a splňuje nejpřísnější limity pro prodej v EU. Kyosun s.r.o. jako první zmodernizoval přípravu Matcha Tea v šejkru a začal balit porce matcha do jednotlivých sáčků. Díky tomu trvá příprava Matcha Tea jen několik sekund. Firma rozšiřuje trh o inovativní produkty s příměsí matcha.

Skladování

Skladujte v chladu (do 25 °C) a suchu.

Výrobce

Kyosun s.r.o.
Trmická 836/1
190 00 Praha 9

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 327 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 120 dní.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.

Složení

Zelený čaj100 %