Milí zákazníci, poptávka po naší službě se dramaticky zvyšuje. Abychom mohli obsloužit ještě více zákazníků, omezujeme počet objednávek na jeden den na osobu. Počet položek nákupu je pak omezen na 35. Rušíme možnost platby v hotovosti a stravenkami, výjimku mají pouze senioři a ZTP. Plaťte prosím předem platební kartou. Současně pozastavujeme vracení nákupních tašek a zákazníky v karanténě prosíme, aby nám nevraceli vratné obaly. Všechny Vás moc prosíme o trpělivost a shovívavost. Děkujeme Vám.

Matcha Tea BIO Čaj zelený Premium

30 g
BIO
399,90 Kč 13 330,00 Kč/kg
Země původu: Japonsko,

Prémiová kvalita originálního japonského Bio Matcha Tea. Balení obsahuje 20 kusů 1,5 g sáčků, které udržují čaj neustále čerstvý a jednotlivé porce není třeba odměřovat. Výjimečná kvalita jemně mletého zeleného čaje pro náročné zákazníky.

Premium je unikátní mletý japonský zelený čaj matcha. Každý 1,5g sáček obsahuje o 30 % více soustředění a o 50 % více energie, než základní řada Bio Matcha Tea Harmony. Listy pro Premium se sbírají výhradně ručně. Je ideálním nápojem pro náročná povolání, pro čajové nadšence i pro ty, kteří chtějí svým nejbližším nabídnout unikátní zážitek.

Samozřejmostí Bio Matcha Tea Premium je bio kvalita, vysoké množství antioxidantů, až 10x více nutričních látek než louhovaný zelený čaj a zhruba 30 % vlákniny. Matcha Tea také pomáhá odbourávat stres a navozuje pocity neochvějného soustředění. Čajový kofein dodává energii do těla postupně po dobu 3-6 hodin. Matcha zrychluje spalování a pomáhá kontrolovat tělesnou hmotnost.
 


Použití

Obsah jednoho 1,5g sáčku Bio Matcha Tea Premium vysypte do skleněné nebo jiné uzavíratelné láhve. Přidejte 300 ml-1,5 l studené nebo horké vody do 70 °C. Důkladně prošejkujte a můžete podávat. Podle chuti můžete přidat i ovoce, šťávu nebo sirup.

O výrobci

Kyosun s.r.o. je jediným specialistou na matcha v ČR. Už sedm let spolupracuje s největšími producenty čaje matcha na světě a z Japonska, tedy ze země původu, dováží matcha výhradně letecky. Zaručuje tak maximální čerstvost čaje matcha. Kyosun s.r.o. staví do popředí kvalitu a prozákaznický přístup - čaj je proto 100 % bio, pravidelně testovaný na bakterie e. coli, pesticidy, těžké kovy, rtuť, kvasinky a plísně.

Díky úzkým vazbám na Japonsko má Kyosun s.r.o. čajová pole pod přímým dohledem a jezdí je několikrát za rok osobně kontrolovat. Matcha Tea je držitelem 9 různých certifikátů kvality a splňuje nejpřísnější limity pro prodej v EU. Kyosun s.r.o. jako první zmodernizoval přípravu Matcha Tea v šejkru a začal balit porce matcha do jednotlivých sáčků. Díky tomu trvá příprava Matcha Tea jen několik sekund. Firma rozšiřuje trh o inovativní produkty s příměsí matcha.

Skladování

Skladujte v chladu (do 25 °C) a suchu.

Výrobce

Kyosun s.r.o.
Trmická 836/1
190 00 Praha 9

Složení

Zelený čaj100 %