• Vážení zákazníci, v posledních dnech trochu nestíháme váš zájem. Bohužel občas máme doručovací okna až za více než pět hodin, nebo dokonce až druhý den. To rozhodně není a nebude náš standard. Na nápravě usilovně pracujeme a brzy situaci zvládneme. Omlouváme se, že se na nás nemůžete plně spolehnout!

Oxalis BIO Matcha Hisui

1,5 g
BIO
15,90 Kč 10 600,00 Kč/kg
Země původu: Japonsko,

Japonský zelený práškový čaj.

Matcha je produkována v okolí města Kakegawa v prefektuře Shizuoka. Název Hisui se z japonštiny překládá jako nefrit, což odráží barvu čajových lístků, ze kterých je Matcha vyráběná. Vůně čaje připomíná čerstvě posečenou louku, zatímco chuť je plná, výrazná, dlouhotrvající a nese se v tónu vyzrálých vlašských ořechů.

Zpracováno a baleno v České republice.

Použití

Vysypte obsah sáčku do misky nebo šálku, zalijte horkou vodou o teplotě 80 °C. Pečlivě rozmíchejte, nejlépe pomocí bambusové metličky, až je nálev jemný a zpěněný.

Je vhodná nejen k přípravě tradičního nápoje Matcha, ale také jako ingredience při vaření, pečení, přípravě koktejlů či smoothie.

O výrobci

Na počátku příběhu společnosti Oxalis byla vášeň pro kvalitní sypaný čaj. Ta v létě 1993 stála za vznikem malé rodinné firmy, která za více než čtvrtstoletí vyrostla v renomovaného dovozce, zpracovatele a distributora sypaných čajů a nyní i výběrové kávy. Neustále také vyhledávají nové atraktivní čajové zahrady a kávové plantáže, aby do vašich šálků přinesli to nejzajímavější z celého světa. 

Skladování

Skladujte v suchu a temnu, chraňte před teplem.

Výrobce

OXALIS, spol. s r. o.
K Teplinám 663
763 15 Slušovice
Česká republika

Složení

Pravý zelený práškový čaj