Přeskočit navigaci
-5 %

ANALERGIN 10MG Potahovaná tableta 50

1 ks169,00 Kč/ks
Produkt z
BENU lékárna
169
179,00 Kč
-5 % do 31. 5.

Analergin 10mg jsou filmem potažené tablety, které účinně zmírňují příznaky alergií. Obsahují cetirizin-dihydrochlorid a jsou vhodné pro dospělé a děti od 6 let. Pomáhají s nosními a očními projevy sezónní i celoroční alergické rýmy a také s chronickou kopřivkou nejasného původu. Praktické balení 50 tablet pro dlouhodobou úlevu od nepříjemných alergických reakcí.

Popis

Léčivou látkou přípravku Analergin je cetirizin-dihydrochlorid. Analergin je přípravek proti alergiím. Přípravek se u dospělých a dětí od 6 let používá k: - zmírnění nosních a očních příznaků sezónní a celoroční alergické rýmy, - zmírnění příznaků chronické kopřivky nejasného původu (chronické idiopatické urtikarie).

Složení & Alergeny

Složení

Léčivou látku je cetirizini dihydrochloridum. Jedna potahovaná tableta obsahuje cetirizini dihydrochloridum 10 mg. Pomocnými látkami jsou monohydrát laktosy, magnesium-stearát, mikrokrystalická celulosa, koloidní bezvodý oxid křemičitý, bílá potahová soustava OPADRY obsahující hypromelosu, oxid titaničitý, makrogol 4000.

Dávkování: Dospělé a dospívající nad 12 let: 10 mg (1 tableta) jednou denně. Děti ve věku od 6 do 12 let: 5 mg (1/2 tablety) dvakrát denně.

Kontraindikace: Pokud jste těhotná nebo kojíte, domníváte se, že můžete být těhotná, nebo plánujete otěhotnět, poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem dříve, než začnete tento přípravek užívat. Přípravek není určen pro děti do 6 let. Pozorně čtěte příbalovou informaci.

Výrobce: Teva Pharmaceuticals

EAN: 8592387017419

SUKL kód: 202089

Farmakoterapeutická skupina: Cetirizin

Charakteristika: Registrovaný léčivý přípravek