Strips Chips Čočkové s chilli

80 g
 45,90 Kč 573,75 Kč/kg
Český původ na Rohlíku
Země původu: Česká republika,

Přirozeně bezlepková křupavá pochoutka z čočky s chilli.

Chipsy jsou nejen chutné, ale mají velké množství proteinů, vlákniny a omega 3 a 6 mastných kyselin. Jsou přirozeně bezlepkové, bez laktózy a vhodné i pro vegany.

Neobsahují žádný palmový olej, místo toho řepkový olej lisovaný za studena. Použité suroviny neobsahují ani žádné konzervanty, barviva ani GMO.

Použití

Perfektně se hodí k pivu či vínu, ale také díky vysokému obsahu proteinu může sloužit jako malá svačinka nebo doplněk k fitness stravě.

O výrobci

Lomeo s.r.o. je firma založená v roce 2016, patří k největším výrobcům luštěninových produktů v České republice. Po šesti letech existence na trhu je firma důkazem, že lze vyrábět kvalitní produkty bez éček, konzervantů, glutamátů a barviv.

Skladování

Skladujte v suchu a temnu mimo dosah přímého slunečního světla při teplotě 5-25°C. Po otevření doporučujeme ihned spotřebovat. 

Výrobce

Lomeo s. r. o.
Husitská 107/3,
Praha 130 00

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 355 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 120 dní.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.