Strips Chips Hrachové s česnekem

80 g
43,90 Kč 548,75 Kč/kg
Země původu: Česká republika,

Křupavá pochoutka z luštěnin s příchutí hrách s česnekem.

Chipsy jsou nejen chutné, ale mají velké množství proteinů, vlákniny a omega 3 a 6 mastných kyselin. Jsou přirozeně bezlepkové, bez laktózy a vhodné i pro vegany.

Neobsahují žádný palmový olej, místo toho řepkový olej lisovaný za studena. Použité suroviny neobsahují ani žádné konzervanty, barviva ani GMO.


Použití

Perfektně se hodí k pivu či vínu, ale také díky vysokému obsahu proteinu může sloužit jako malá svačinka nebo doplněk k fitness stravě.

O výrobci

YES Products s.r.o. je česká společnost, která vznikla roku 2014 v Praze. Firma se zaměřuje především na výrobu a prodej kvalitních luštěninových chipsů, jako jsou například hrachové či čočkové chipsy. Jedná se o zdravější alternativu, kterou mohou konzumovat i vegani nebo lidé s intolerancí na lepek a laktózu.

Skladování

Skladujte na suchém místě.

Výrobce

YES Products s.r.o
Husitská 107/3
130 00 Praha – Žižkov
Česká republika

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 347 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 120 dní.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.