Bonitas BIO Kokosové chipsy opékané

50 g
Denní kontrola cenBIO
 26,90 Kč 538,00 Kč/kg
Země původu: Srí Lanka,

BIO kokosové chipsy poskytují rychlou dávku energie a výživy. Jsou vhodnou potravou pro sportovce a pro každého, kdo chce žít zdravě. Díky vysokému obsahu hořčíku kokos přispívá k vyživování chrupavek a kostí.

Kokosové chipsy se také navíc vyznačují lahodnou chutí. Sladí se s jakýmkoli ročním obdobím, podpoří trávení, zdraví srdce a imunitu.

Použití

K přímé spotřebě. Výborně poslouží i jako sladidlo v kuchyni. Při kombinaci se sušenými plody vytvoříte chutnou směs a dostanete do těla řadu živin.

O výrobci

Společnost King Food Bohemia, s.r.o. vyrábí BIO produkty pod značkou BONITAS. Název značky mluví o kvalitních potravinách vypěstovaných s láskou, v ekologickém zemědělství. Značka Bonitas vznikla v roce 2012. Několik let předtím majitelé firmy hodně cestovali, aby poznali, jak chutná svět a mohli tuto vášeň pro dobré jídlo přenést do inovativní značky BONITAS, která dnes nabízí více než 100 produktů v BIO kvalitě. Společnost se specializuje na trvanlivé potraviny, různé druhy oříšků, sušené plody, obilniny či luštěniny.

Skladování

Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C a relativní vlhkosti do 70 %. Chraňte před přímým slunečním zářením.

Výrobce

King Food Bohemia s.r.o.
Husinecká 903/10
130 00 Praha 3
Česka republika