• Milí zákazníci, dnes se koná finále konferenční ligy a je možné, že se opozdí doručení dnešních objednávek z důvodu uzavírek na trase. Omlouváme se za komplikace a děkujeme za pochopení.

Bonitas BIO Švestky sušené vypeckované

100 g
BIO
 39,90 Kč 399,00 Kč/kg
Země původu: Bulharsko, Turecko,

Švestky sušené vypeckované v BIO kvalitě

Sušené švestky od Bonitas chutnají úplně jinak  nejsou přeslazené cukrem, tak vynikne jen jejich přirozená sladkost.

Bílý povlak na švěstkách je přirozenou známkou kvality. Při sušeném BIO ovoci dochází k tzv. cukernatění, které se projevuje bílými skvrnami na ovoci, což je vysrážený přírodní cukr. Tento stav nesnižuje kvalitu výrobku, ale naopak je viditelnou zárukou, že bio ovoce nebylo ošetřeno žádným chemickým prostředkem, který by zabraňoval cukernatění.

Použití

Určeno k přímé spotřebě. Pokud chcete dostat do těla více živin, vyrobte si směs sušeného ovoce s oříšky. Švestky se výborně kombinují například se sladkými kešu ořechy. Konzumovat je můžete jen tak samotné, nahradí skvěle jakoukoliv sladkost. 

O výrobci

Společnost King Food Bohemia, s.r.o. vyrábí BIO produkty pod značkou BONITAS. Název značky mluví o kvalitních potravinách vypěstovaných s láskou, v ekologickém zemědělství. Značka Bonitas vznikla v roce 2012. Několik let předtím majitelé firmy hodně cestovali, aby poznali, jak chutná svět a mohli tuto vášeň pro dobré jídlo přenést do inovativní značky BONITAS, která dnes nabízí více než 100 produktů v BIO kvalitě. Společnost se specializuje na trvanlivé potraviny, různé druhy oříšků, sušené plody, obilniny či luštěniny.

Skladování

Skladujte při teplotě do 25 °C a relativní vlhkosti do 70 %.

Výrobce

King Food Bohemia s.r.o.
Husinecká 903/10
130 00 Praha 3
Česka republika