Bonitas BIO Chia semínka

100 g
BIO
 41,90 Kč 419,00 Kč/kg
Země původu: Bolívie,

Semena šalvěje v BIO kvalitě pocházející z Mexika.

Semínka šalvěje, známá také jako chia semínka, jsou oceňovaná především pro jejich výborné vlastnosti a výživovou hodnotu. I přes malou velikost jsou překvapivě výživné a všestranné v kuchyni. 

Použití

Určeno k přímé spotřebě. Pro usnadnění trávení doporučujeme chia namáčet. Po namočení zvětšují svou hmotnost až 12 - násobně, proto namočené chia semínka tělo rychleji zasytí. Chia semínka jsou hvězdou v smoothies nápojích. Jelikož nemají výraznou chuť, mohou se přidat do jakéhokoliv pokrmu. Chia se hodí zejménu do jogurtů a při přípravě těsta jako například na muffiny či palačinky.

O výrobci

Společnost King Food Bohemia, s.r.o. vyrábí BIO produkty pod značkou BONITAS. Název značky mluví o kvalitních potravinách vypěstovaných s láskou, v ekologickém zemědělství. Značka Bonitas vznikla v roce 2012. Několik let předtím majitelé firmy hodně cestovali, aby poznali, jak chutná svět a mohli tuto vášeň pro dobré jídlo přenést do inovativní značky BONITAS, která dnes nabízí více než 100 produktů v BIO kvalitě. Společnost se specializuje na trvanlivé potraviny, různé druhy oříšků, sušené plody, obilniny či luštěniny.

Skladování

Skladujte při teplotě do 25 °C a relativní vlhkosti do 70%.

Výrobce

King Food Bohemia s.r.o.
Husinecká 903/10
130 00 Praha 3
Česka republika