Kup 2

Nutrilon Prosyneo 3 H. A. Batolecí mléko

0,8 kg
599,90 Kč od 2 ks
 669,90 Kč 837,38 Kč/kg
Země původu: Irsko,

Nutrilon Prosyneo 3 H. A. je batolecí mléko po děti od ukončeného 12. měsíce. 

Mléko obsahuje mléčnou bílkovinu naštěpenou na malé části.

Nutrilon 3 Prosyneo™ H.A. – Hydrolysed Advance obsahuje jedinečné SYNEO™ – kombinaci probiotik (Bifidobacterium breve), bakterie přirozeně se vyskytující ve střevě kojených dětí, a prebiotik GOS/FOS.

Vhodné pro děti, které mají speciální výživové potřeby.

Použití

  1. Jak připravit batolecí mléko Nutrilon 3 Prosyneo™ H.A. – Hydrolysed Advance:

  2. Vysterilizujte všechno používané nádobí a převařte pitnou vodu určenou pro kojence. Nechte ji v konvici vychladnout asi 30 minut na přibližně 40 °C. Pro zachování příznivých účinků Bifidobacterie breve v batolecím mléce dodržujte při přípravě striktně teplotu převařené vody do 40 °C. Odpovídající množství převařené vody (viz tabulka na zadní straně obalu) vlijte do vysterilizovaného hrnečku.
  3. Na dávkování vždy používejte přiloženou odměrku. Prášek v ní zarovnejte pomocí speciálního plastového pásku v přední části víčka.
  4. Do hrnečku s vodou přidejte odpovídající množství prášku (viz tabulka na zadní straně obalu). Ihned po uzavření hrnečku ho krátce protřepejte ve svislé poloze.
  5. Před podáváním ověřte teplotu mléka kápnutím na vnitřní stranu zápěstí a ihned podávejte.
  • 100 ml Nutrilon Prosyneo™ 3 H.A. – Hydrolysed Advance = 90 ml převařené kojenecké vody + 3 zarovnané odměrky = 272 kJ (65 kcal)
  • 1 zarovnaná odměrka = 4,6 g sušeného prášku; používejte originální odměrku

O výrobci

Společnost Danone je největším světovým výrobcem čerstvých mléčných výrobků, produktů na rostlinné bázi a světovou dvojkou v kategorii dětské výživy a balených vod. Nabízí celosvětové značky, např. Activia, Actimel, Danette, Kostíci a Fantasia, produkty na rostlinném základě Alpro, Provamel a produkty dětské a klinické výživy Nutrilon, Hami, Nutridrink, Nutrison, Cubitan, Neocate a další. Společnost začala vyrábět své první jogurty již v roce 1919, v oblasti dětské výživy a výživy v nemoci patří k průkopníkům v oblasti nutričních řešení.

Hlavním cílem Danone je přinášet zdraví prostřednictvím jídla co největšímu počtu lidí, téměř 90 % prodejů Danone je v současnosti realizovaných v kategoriích zdravých výrobků. Právě na kvalitu svých výrobků a také na zdraví, které je úzce spojené s životním prostředím a trvalou udržitelností zdrojů na celé planetě, klade společnost Danone dlouhodobě mimořádný důraz.

Skladování

Po každém použití obal pečlivě uzavřete. Uchovávejte na suchém a chladném místě (ne v ledničce). Nevkládejte dovnitř vlhkou odměrku. Spotřebujte do 1 měsíce od otevření.

Upozornění

Výrobek je určen pro výživu dětí od 1 roku věku. Nutrilon 3 Prosyneo™ H.A. – Hydrolysed Advance batolecí mléko má být pouze součástí smíšené a vyvážené stravy dítěte a není náhradou mateřského mléka.

Pro zdraví dětí je důležité důsledné dodržování návodu na přípravu i uvedených doporučení. Nevhodné pro děti do 1 roku věku. Kojení je pro děti nejlepší. Pro zachování příznivých účinků Bifidobacterie breve v batolecím mléce dodržujte při přípravě striktně teplotu převařené vody do 40 °C.

Firma podporuje doporučení WHO – plné kojení v prvních 6 měsících věku a pokračování až do 2 let a dále, spolu se zaváděním bezpečné a vhodné doplňkové stravy. Mléčná výživa malých dětí, v prášku.

Připravenou stravu spotřebujte do 2 hodin, poté zlikvidujte. Neohřívejte v mikrovlnné troubě, hrozí opaření dítěte. Nikdy nepřidávejte do výživy více odměrek, než je stanoveno, ani cokoliv jiného.

Vyvarujte se dlouhému kontaktu mléčné výživy se zoubky – zvyšuje riziko výskytu zubního kazu. Pravidelně pečujte o zoubky dítěte, zejména před spaním. Požádejte o radu zubního lékaře.

Výrobce

Danone a.s.
V parku 2294/2
148 00  Praha 4 – Chodov
Česká republika