• Milí zákazníci, dnes se koná finále konferenční ligy a je možné, že se opozdí doručení dnešních objednávek z důvodu uzavírek na trase. Omlouváme se za komplikace a děkujeme za pochopení.

Beba Supremepro 2 Kojenecké mléko

0,8 kg
Doporučená cena
 699,90 Kč 
749,90 Kč874,88 Kč/kg
Země původu: Německo,

Beba Supremepro 2 je instantní pokračovací kojenecká výživa s Limosilactobacillus reuteri vhodná pro kojence od ukončeného 6. měsíce.

Beba je kojenecká výživa vyvinutá na základě 60 let výzkumu mateřského mléka.

BEBA SUPREMEpro 2 obsahuje:

  • KOMPLEX 5 HMO 2’FL, DFL, LNT, 6’SL, 3’SL – směs pěti oligosacharidů strukturou totožných s těmi, které se nacházejí v mateřském mléce
  • OPTIPRO® HA je speciální proces k získání 100% syrovátkové, částečně hydrolyzované bílkoviny.
  • Bakterie střevní mikroflóry jsou bakterie mléčného kvašení, které se nacházejí ve střevní mikroflóře kojených dětí.
  • Mléko obsahuje řadu vitamínů.

Použití

Dávkování

O výrobci

Nestlé je švýcarská nadnárodní společnost se sídlem ve Vevey ve Švýcarsku. Firma byla založena v roce 1866 a pojmenována podle švýcarského chemika Henriho Nestlé. Společnost vyrábí širokou škálu produktů jako potraviny pro děti, balenou vodu a nápoje, cereálie, kávu, cukrovinky, mléčné produkty, zmrzliny, mražené pizzy nebo žrádlo pro domácí mazlíčky.

Skladování

Uchovejte v suchu při pokojové teplotě. Spotřebujte do 3 týdnů od otevření.

Upozornění

Používejte pouze přiloženou odměrku. Nedávejte více nebo méně prášku, než udává tabulka, jinak může dojít buď k dehydrataci, nebo podvýživě dítěte. Neměňte poměr prášku a vody bez porady s lékařem! Převedení na jiný druh kojeneckého mléčného přípravku, jakož i zavedení nemléčného příkrmu, provádějte pouze v souladu s doporučením dětského lékaře.

Při krmení dítě držte vždy v náručí. Neponechávejte dítě bez dohledu, jinak muže dojít k zalknutí.

Nestlé BEBA SUPREMEpro 2 5HM-O by měla být pouze součástí smíšené stravy a nesmí být používána jako náhrada mateřského mléka během prvních 6 měsíců života. Nesmí být konzumována kojenci alergickými na mléčné bílkoviny. Nestlé BEBA SUPREMEpro 2 5HM-O by měla být podávána na základě doporučení lékaře nebo kvalifikovaného odborníka v oblasti dětské výživy.

Výrobce

Nestlé Česko s.r.o.
Mezi Vodami 2035/31
143 20 Praha 4
Česká republika