Milí zákazníci, poptávka po naší službě se dramaticky zvyšuje. Abychom mohli obsloužit ještě více zákazníků, omezujeme počet objednávek na jeden den na osobu. Počet položek nákupu je pak omezen na 35. Rušíme možnost platby v hotovosti a stravenkami, výjimku mají pouze senioři a ZTP. Plaťte prosím předem platební kartou. Současně pozastavujeme vracení nákupních tašek a zákazníky v karanténě prosíme, aby nám nevraceli vratné obaly. Všechny Vás moc prosíme o trpělivost a shovívavost. Děkujeme Vám.

Miléne Tekuté mýdlo s antibakteriální přísadou

500 ml
39,90 Kč 79,80 Kč/l
Země původu: Česká republika,

Miléne tekuté mýdlo s antibakteriální přísadou pečuje o vaši pokožku.

Použití

Slouží k mytí pokožky.

Vhodné ke každodennímu použití.

O výrobci

Společnost de Miclén Trading, s.r.o. byla založena v roce 1998 jako společnost s tradicí s prodejem kosmetických produktů. Od roku 2006 mají vlastní značku Miléne. Její portfolio tvoří vlhčené ubrousky, tuhá a tekutá mýdla, mýdlo na praní, šampony a zubní kartáčky. Další značky firmy jsou Fredy, Pure a Green shield.

Skladování

Skladujte v suchu při pokojové teplotě a mimo sluneční záření.

Výrobce

de Miclén Trading s.r.o.
Hlavní 2 
273 51 Velké Přítočno 
Česká republika

Složení

Aqua, Sodium laureth sulfate, Sodium chloride, Cocamidopropyl betaine, Glycerin, Cocamide DEA,parfém, Lactic acid, Tetrasodium EDTA, Lauryl glucoside, Salicylic acid, Sodium benzoate, Methylchloroisothiazolinone and methylisothiazolinone