Rohlik.cz Hovězí guláš

500 g
109,90 Kč 219,80 Kč/kg
Cena pro Premium: 93,41 Kč
Země původu: EU,

Dopřejte si chuť šťavnatých sladkých rajčat, čestvého hovězího masa, feferonů v kombinaci s aromatickými bylinkami a vláčných houskových knedlíků s petrželkou.

Je možné jíst kvalitně a za dobrou cenu, i když nemáte času nazbyt? My říkáme ano. Důkazem je řada hotových jídel pod značkou Rohlik.cz, připravená podnikem Zdravé stravování s.r.o. Základem jsou poctivé suroviny. Naše jídla Vám v lednici vydrží díky šokovému zchlazení krátce po svém uvaření. Tak dobrou chuť!

Příprava jídel

Strava se připravuje z kvalitních surovin vždy den předem. Pokud je to možné, používají bio produkty, zeleninu a ovoce přímo od pěstitelů. Aby si jídlo uchovalo nutriční hodnotu, jsou při přípravě používány šetrné technologické postupy a moderní gastronomické vybavení, např. konvektomaty. K vaření se používají čerstvé nebo mražené byliny. Minimalizuje se přidávání soli a tuků. 

Použití

Před ohřátím odstraňte obal, doporučujeme rozdělit přílohu a hlavní jídlo a ohřívat samostatně. (Přílohu cca 1 min/700 W, hlavní jídlo 2–3 min/700 W). Nikdy nevkládejte přímo do trouby. Před podáváním dobře zamíchejte.

O výrobci

Mgr. Katka Šimková začala podnikat ve výrobě zdravého jídla na začátku roku 2008. Chtěla vytvořit alternativu šíleným krabičkovým dietám, které v té době zaplavily trh. Dbala na kvalitu, odborně sestavené jídelníčky a perfektní servis. Zákazníci tento postoj ocenili stále vzrůstajícím počtem objednávek a brzy následovalo rozšiřování výroby a další investice do technologií.

Postupně se firma přetransformovala na Zdravé stravování s r.o. a přestěhovala se do nově vybudovaného provozu ve Strážnici. V současné době se společnost zaměřuje také na výrobu doplňkového potravinářského sortimentu, jako jsou oříšková másla, chlazená jídla „Ready to Eat“, zdravé dezerty, vývary a nemléka. Stravu připravují z kvalitních a čerstvých surovin. Pokud je to možné, používají bio produkty, zeleninu a ovoce přímo od pěstitelů. Veškerá výroba prochází přísnou kontrolou a řídí se systémem HACCP. Aby si jídlo uchovalo nutriční hodnotu, jsou při přípravě používány šetrné technologické postupy a moderní gastronomické vybavení, např. konvektomaty.

Skladování

Skladujte při teplotě od 0 °C do 4 °C. Po otevření ihned zkonzumujte. Znovu neohřívejte.

Výrobce

Zdravé stravování s.r.o.
Jiřího z Poděbrad 978
696 62 Strážnice
Česká republika

Kam s obalem? 

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 11 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 4 dny.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.

Složení

Hovězí guláš68 %
Hovězí vývar37 %
Vývar z hovězích kostí
Vývar z hovězího masa
Cibule
Mrkve
Celeru
Petržele
Koření
Hovězí maso23 %
Cibule
Petržel
Vepřové sádlo
Pšeničná mouka
Jedlá sůl
Koření
Česnek
Feferony
Feferony kulaté
Pitná voda
Ocet kvasný lihový
Jedlá sůl
Rajčatový koncentrát
Pitná voda
Rajčatový protlak
Cukr
Modifikovaný škrob
Jedlá sůl
E330 - Kyselina citronová
Knedlík32 %
Houskový knedlík50 %
Pšeničná mouka
Pitná voda
Kostky do knedlíků vlhčené
Pšeničná mouka
Pitná voda
Droždí
Jedlá sůl
Droždí
Jedlá sůl
Vaječná melanž
Lázeňský knedlík
Kolečka do knedlíků vlhčená
Pšeničná mouka
Pitná voda
Droždí
Jedlá sůl
Pitná voda
Pšeničná mouka
Mléko
Tekutý vaječný bílek
Vaječná melanž
Kypřící prášek
Jedlá sůl
Petrželová nať drcená
Zobrazit vše

Nutriční hodnoty na 100 g

Energetická hodnota592 kJ/141 kcal
Tuky4.9 g
z toho nasycené mastné kyseliny2.2 g
Sacharidy16 g
z toho cukry1.7 g
Bílkoviny7.7 g
Sůl1.3 g
Vláknina0 g

Alergeny

Obiloviny obsahující lepek
Vejce
Mléko
Celer
Garantem a dodavetelem informací o éčkách je nezávislá organizace Fér potravina.
Obsah alergenů před konzumací vždy zkontrolujte na obalu výrobku.