Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání, slevy a exkluzivní produkty jen pro členy.Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání
4x měsíčně nákup bez minimální výše objednávky
15 % sleva na produkty značky BEZ KOMPROMISU
Exkluzivní produkty jen pro členy

Rasochovy brambory (varný typ A), EKO balení

1,5 kg
34,90 Kč 23,27 Kč/kg
Země původu: Česká republika,

Brambory odrůdy Annabelle v EKO balení.

Annabelle je tradiční luxusní salátová odrůda s výjimečnou chutí, pro kterou je díky své specifické textuře oblíbená v celé Evropě. Nejlepších výsledků dosahuje při pěstování v Polabí, odkud právě Rasochovy brambory pochází.

Pro vaši spotřebu jsou zabaleny do plně recyklovatelného papírového obalu, který nezatěžuje životní prostředí a uchovává hlízy ve tmě, tak aby nedocházelo k jejich zelenání.  

Proč Rasochovy brambory?

Brambory jsou pojmenovány po majiteli firmy. U Rasochů je pěstování brambor rodinnou tradicí. Jejich péče je znát na každé jednotlivé hlíze s výtečnou chutí.

Použití

Tato odrůda je považována za královnu salátových brambor, ale výborně se hodí i na běžné přílohy. Vyniká žlutou netmavnoucí dužninou a hladkou lesklou a jemnou slupkou a je tak vhodná i pro přípravu pečením, vařením i smažením a následnou konzumací ve slupce např. jako tzv. baby brambory.

Nechte se inspirovat recepty od Romana Vaňka! Tyto brambory můžete využít například v receptu na Bramborový salát bez majonézy.

Skladování

Skladujte v suchu a chladu. Ideální teplota pro skladování brambor je mezi 2–8 °C.