-12 %

HiPP BIO Combiotik 2 pokračovací mléčná tekutá kojenecká výživa

200 ml
BIO
Vyprodáno. Očekáváme ve středu.
Poslat e-mail, až bude skladem
Zobrazit podobné zboží z kategorie »
Země původu: Německo,

Kojenecká mlečná strava HiPP 2 BIO Combiotik v tekuté formě a v BIO kvalitě. V praktickém balení s rychlou přípravou. 

  • vhodné pro děti od ukončeného 6. měsíce

Tekutá výživa má vyvážené složení inspirované mateřským mlékem a obsahuje z cukrů pouze laktózu. Potravina by měla tvořit pouze část smíšené vyvážené stravy malého dítěte. Tekutá výživa je díky svému praktickému balení vhodná na cesty.

HiPP myslí ekologicky:

  • Obal plně recyklovatelný.
  • Jsou použity kartony s FSC certifikací (dřevo na výrobu pochází ze šetrně obhospodařovaných lesů).
  • Kartony se potiskují ekologickými barvami na bázi rostlinných olejů.
  • Změnou balení tak společnost HiPP dále přispívá ke snižování emise kysličníku uhličitého a ochraně přírody.

Použití

Před použitím stačí lahvičku protřepat. Není nutno ohřívat, lze ihned podávat. Neohřáté mléko uchovejte v uzavřené lahvi v ledničce a spotřebujte do 24 hodin po otevření.

Požadované množství v případě potřeby ohřejte ve vhodné nádobě na teplotu k pití (37 °C). Ověřte vyhovující teplotu mléka. Ihned krmte.

Vhodné dávkování pro dítě od ukončeného 6. měsíce: 170–200 ml/den.

O výrobci

HiPP Czech je společnost s dlouholetou tradicí, která se specializuje na dětskou výživu. HiPP vyrábí své produkty z těch nejkvalitnějších ekologických surovin. Všechny výrobky procházejí přísnými kontrolami, protože samotné logo EU pro označování BIO potravin nezaručí dostatečně, že výrobek neobsahuje škodlivé látky. Po všech kontrolách si výrobek vyslouží HiPP BIO pečeť. V současně době je společnost HiPP největším zpracovatelem BIO surovin na celém světě.

Skladování

Skladujte a uchovejte v suchu při pokojové teplotě do 25 °C. Otevřený obal ihned po odebrání výrobku dobře uzavřete, uchovávejte v suchu při pokojové teplotě a zamezte kolísání teplot. Výrobek spotřebujte do 3 týdnů od otevření obalu.

Upozornění

Víčko musí být před prvním použitím nepoškozené, jinak nepoužívejte. Během skladování muže dojít k mírnému oddělení složek, lahvičku protřepte. Neohřívejte v mikrovlnce. Zbytky ohřátého mléka již znovu nepodávejte! Nesprávná příprava a uchovávání ohřátého mléka dlouhou dobu může ohrozit dítě, např. růstem bakterií. Láhev a její součásti vymyjte.

Výlučné kojení je v prvních měsících nejlepší. Nevhodné jako náhrada mateřského mléka během prvních šesti měsíců. Určeno pro výživu od ukončeného 6. měsíce, má být součástí smíšené stravy. Nevhodné jako jediný zdroj výživy. Rozhodnutí o příkrmování, a jakékoliv výjimky by mělo být přijímáno jen na doporučení lékaře nebo osoby kvalifikované v oblasti výživy, farmacie nebo péče o matku a dítě, a na individuálních potřebách. Jako mateřské mléko obsahují kojenecké výživy sacharidy, které mohou způsobit zubní kaz. Nenechávejte dítě pít z láhve po dlouhou dobu, naučte ho co nejdříve pít z hrnečku. Věnujte pozornost vyvážené stravě a zdravému životnímu stylu.

Výrobce

HiPP Czech, s.r.o.
Pekařská 628/14
Praha 155 00
Česká republika