• Milí zákazníci, i o svátcích jsme tu pro Vás a můžete si objednat tak, jak jste zvyklí. Přejeme Vám klidné svátky! Váš Rohlik.cz

Rohlik.cz Zelené olivy plněné loupanými mandlemi

150 g
Prémiová kvalita
79,90 Kč 532,67 Kč/kg
Cena pro Premium: 67,91 Kč
Země původu: Španělsko,

Čerstvý nářez z Rohlíku, který svou kvalitou uspokojí i ty nejnáročnější chuťové buňky a svými obaly zase odpovědnost vůči přírodě.

Pro olivové labužníky a milovníky řeckých pochoutek si Rohlik.cz připravil delikatesu – vypeckované olivy plněné loupanými mandlemi, které jsou naložené v nálevu z řepkového oleje a soli. Konzistence oliv je na skus příjemně pevná, šťavnatá a v kombinaci s křupavými mandlemi tvoří perfektní kombinaci pro osvěžení a připomenutí chutí Řecka.

Minimální obsah oleje nebo nálevu...

Zákazníci jsou u nás na prvním místě, a proto necháváme všechny tapas – olivy, papričky, sušená rajčata, fíky i datle před zabalením nejprve odkapat, aby olej nebo nálev tvořil maximálně 5 % hmotnosti balení.

ECO BIOplastová krabička

Myslíme na ekologii, krabička je z eco bio plastu (PLA), který je zdravotně nezávadný a certifikovaný k použití v gastronomii. Bio-plasty vypadají na první pohled stejně jako běžné plastické látky, dosahují stejných vlastností např. (tvrdost, pružnost, ohebnost, odolnost).

Základní surovinou pro výrobu je rostlinná biomasa např. (kukuřice, obilniny, brambory, cukrová řepa, cukrová třtina) a přírodní suroviny (celulóza a lignit). Od klasických plastů se však liší tím, že nepředstavují ekologickou zátěž a je tak možné jej biologicky degradovat, zkompostovat a přeměnit na kvalitní biomasu či humus.

Baleno v České republice

Použití

Před konzumací nechte alespoň 10 minut natemperovat při pokojové teplotě, aby se zvýraznila chuť tapas.

Olivy můžete nabídnout jako večerní chuťovku k vínu nebo do martini, jsou tak ideální volbou ke každému posezení, oslavě nebo party. 

Skladování

Skladujte v chladničce při teplotě 0–7 °C. Po otevření ihned spotřebujte.

Výrobce

Reichold Feinkost GmbH
August-Horch-Str. 4-8,
D-65582  Diez
Španělsko

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 2 dny.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 2 dny.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.