
Moddia
Moddia Vlhčený toaletní papír sensitive
70 ksDoručení už do 60 minut
Každý den odebíráme ty nejčerstvější potraviny z místních zdrojů, kterým můžete důvěřovat.
- Popis
- Složení
- Podobné produkty
- Další produkty značky
- Recepty
Vlhčený toaletní papír Moddia s panthenolem, bez parfému a alkoholu (bez ethanolu), je vašim spolehlivým pomocníkem pro dokonalou hygienu. Má pH neutrální k pokožce a je dermatologicky testován. Toaletní papír je vyroben ze 100% biologicky rozložitelné tkaniny, která minimalizuje jeho dopad na životní prostředí. Ubrousky lze spláchnout do toalety (maximálně dva ubrousky na spláchnutí), což vám poskytne pohodlí a snadné každodenní používání.
Proč naše ubrousky vyčnívají nad ostatními:
- Přátelské k planetě: Jsou vyrobeny ze 100% biologicky odbouratelných rostlinných vláken a jsou zcela bez plastů. Můžete je používat s vědomím, že minimalizujete svůj dopad na životní prostředí.
- Splachovatelné: Bezpečné pro potrubí – lze spláchnout až dva ubrousky najednou.
- Jemná péče: S panthenolem, bez alkoholu (ethanolu) a parfému s pH neutrálním k pokožce.
- Dermatologicky testováno: Ubrousky jsou dermatologicky testovány, takže je můžete bez obav používat.
FSC
Výběrem tohoto produktu se pomáháte starat o lesy po celém světe. Zjistěte více na www.fsc.org.
Použití
Otevřete obal a vytáhněte ubrousek. V případě potřeby použijte další ubrousek. Po každém použití obal uzavřete, aby ubrousky nevyschly. Ubrousky lze spláchnout do toalety (maximálně dva na jedno spláchnutí).
O Moddia...
Nákup vysoce kvalitních produktů nemusí nutně znamenat narušení rozpočtu. Zdárným příkladem je právě naše značka Moddia. Není to jen tak ledajaká značka papírové hygieny. Její kouzlo spočívá v kombinaci skvělé ceny, kvality a udržitelnosti, kterou si prostě zamilujete.
A ještě jedna zajímavost – věděli jste, že naše značky Miil, Moddia, Moddia Baby, Lambini, Ubomi, Pauu, Dacello, Yutto, Kitchin a Pappudia jsou členy stejné domácnosti Rohlik výrobků za diskontní ceny? Nevěděli jste? Pak nevíte, co vám chybí! Měli byste to zkusit – doporučuje 100 ze 100 rohlíků.
O výrobci
Společnost Opac byla založena v roce 1989 a ve svých začátcích vyráběla vlhčené ubrousky pro přední kosmetické, farmaceutické a maloobchodní společnosti. Dnes je Opac součástí skupiny OMET, která se skládá ze sedmi společností, v Itálii i mimo ni, s pobočkami po celém světě. Být součástí takto dynamické skupiny umožnilo společnosti Opac převzít všechny rysy zakladatele – kreativitu, inovace, dokonalost, výhledovou vizi a globální přístup, ale s italským srdcem. Specializace na ubrousky jim umožnila upevnit znalosti, kompetence a vztahy s klienty, kteří v nich nacházejí spolehlivého partnera.
Skladování
Skladujte v suchu.
Výrobce
Opac s.r.o.
Lichoceves, 57
252 64 Lichoceves
Česká republika
https://www.opac.it/en/homepage/
info@o-pac.cz
Aqua, Propylene Glycol, Panthenol, Phenoxyethanol, Coco-Glucoside, Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid, Octyldodecanol, Citric Acid