Mliečna Farma Necpaly

Mliečna Farma Necpaly Turčianské sýrové korbáčky

150 g

ZÁRUKA ČERSTVOSTI

72,90 Kč 486,00 Kč/kg

Doručení už do 60 minut

700+ zákazníků pravidelně nakupuje

Země původu: Slovenská republika,
Víte, že...
Lokální produkty a záruka čerstvosti

Každý den odebíráme ty nejčerstvější potraviny z místních zdrojů, kterým můžete důvěřovat.

Tradiční, ručně tahané a nezrající sýrové korbáčky ze srdce Turčianské kotliny – obce Necpaly.

Mají vynikající poloměkkou konzistenci a smetanovou chuť, kterou zajišťuje tradiční zpracování plnotučného nepasterizovaného mléka. Mléko pro výrobu pochází pouze od jejich vlastních krav, pro které je krmivo vybíráno z vlastních polí, luk a pastvin. 

O Mliečné farmě Necpaly

Všechny výrobky společnosti jsou vyráběny tradičním způsobem, bez úpravy tuků v mléku jako je odebírání smetany nebo homogenizace. Pařené sýry jsou vyráběny ze syrového mléka. Přidanými surovinami je pouze jedlá sůl a syřidlo, které je potřebné pro vysrážení mléka (zhrudkovatění). Vysrážené mléčné bílkoviny jsou po odtečení umístěny do teplého skladu při teplotě okolo 20–22 °C, kde kysnou díky přirozeně se vyskytujícím mléčným bakteriím. Obsažený poměr přirozených bakterií v mléce je zároveň nositelem výsledné chuti. Výrobky jsou chuťově jedinečné a nenapodobitelné.

Použití

Sýr je vhodný na přípravu studené i teplé kuchyně, výborně se hodí na obložený talíř nebo na chlebíčky. Doporučujeme nechat sýr 15 minut před konzumací při pokojové teplotě. Výborně se hodí k červenému vínu.

O výrobci

Necpalská mliekareň, s.r.o zpracovává mléko z vlastního chovu s více než 68letou tradicí, díky čemuž znají kvalitu a původ své základní suroviny. Společnost využívá šetrný výrobní proces bez zbytečných technologických vstupů, zpracovává kvalitní mléko a má dostatek zkušeností pro výrobu kvalitních a chutných produktů. Mezi produkované výrobky patří například sýrové nitě, korbáčky, uzlíky, jogurtové nápoje nebo plnotučný kefír.

Skladování

Skladujte při teplotě 2–8 °C. Po otevření spotřebujte do 24 hodin.

Výrobce

Necpalská mliekareň, s.r.o
Necpaly 226
Necpaly
Slovenská republika

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 2 dny.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 3 dny.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.

Složení

Syrové kravské mléko
Syřidlo
Jedlá sůl
Tuk v sušině min.35 %

Nutriční hodnoty na 100 g

Energetická hodnota1202 kJ/287 kCal
Tuky22 g
z toho nasycené mastné kyseliny15 g
Sacharidy2.4 g
z toho cukry0.3 g
Bílkoviny20 g
Sůl1.8 g
Vláknina0 g

Alergeny

Mléko
Obsah alergenů před konzumací vždy zkontrolujte na obalu výrobku.