Wella Professionals Fusion šampon pro poškozené vlasy

250 ml
 299,00 Kč 1 196,00 Kč/l
Země původu: Itálie,

Posilující šampon Fusion obnovuje narušenou strukturu vlasů a chrání je před lámáním konečků a poškozením způsobeným tepelným stylingem. Složení obohacené o lipidy a aminokyseliny proniká hluboko do vlasového vlákna, posiluje ho, obnovuje a předchází budoucímu poškození. Vaše vlasy jsou po použití pružnější, hladší a odolnější. Šampon je vhodný i pro zesvětlované a odbarvované vlasy, které budou po použití krásné jako ze salónu.

Řada Fusion od Wella Professionals představuje novou dimenzi v obnově a ošetření vlasů, která zajišťuje až o 95 % větší odolnost proti lámavosti a poškození. Řada Fusion je postavena na technologii Silksteel inspirovanou nejsilnějšími vlákny v přírodě – pavučinami. Silksteel je spojení hedvábných aminokyselin a mikronizovaných lipidů, které pronikají hluboko do kůry, obnovují vlasové vlákno a pomáhají zabránit budoucímu poškození vlasů. I ty nejpoškozenější vlasy jsou po použití vlasové péče Fusion hladké, elastické a odolné.

Použití

Naneste šampon na mokré vlasy a jemně vmasírujte do pěny, poté důkladně opláchněte vlažnou vodou. Vyhněte se kontaktu s očima.

O výrobci

Společnost Wella byla založena v roce 1880 Franzem Stroherem, německým kadeřníkem. V současnosti je jednou z vedoucích společností v oblasti producentů kosmetiky, kdy je výrobcem značek jako jsou například Wella Professionals, O·P·I, ghd, Briogeo, Nioxin, Sebastian Professional a Clairol. Kromě produktů pro širokou veřejnost vyrábí také produkty, které jsou hojně využívány profesionály z oblasti kosmetického průmyslu.

Skladování

Skladujte v suchu při pokojové teplotě a chraňte před přímým slunečním zářením. Po otevření spotřebujte do 12 měsíců.

Výrobce

Wella Company AG
14 rue du Quatre Septembre
75002 Paris
Francie